Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

1343 Pages « < 1050 1051 1052 1053 1054 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Faze de toata jena, intr-o tara de toata jena

papa_mulo
post 15 Dec 2018, 16:36
Post #31531


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.768
Joined: 25 November 07
From: Bucuresti




Baiatu e caz de targa dpdv psihiatric, un scenarist de thrillere s-ar putea inspira din ispravile lui. Si in egala masura exista si femei de genul asta.


--------------------
Renault Megane Estate 2018 dci90
Megane Sedan dci85 - 2007
Vivaro/Trafic 8+1 dci125 - 2018
Clio 1.2 16v - 2014
---------
Foste:
R11 Spring 1.6D - 1987
Trafic dci115 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 15 Dec 2018, 17:12
Post #31532


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.851
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Dupa ce fofisor o da grupa mare la oricine nu este de acord cu el ... adica toti ceilalti .... se simte atacat .... asta chiar este la faze de toata jena ....

Nasol ca sunt sectiunile astea comune...


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aphophis
post 15 Dec 2018, 20:10
Post #31533


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.491
Joined: 14 January 06




QUOTE(papa_mulo @ 15 Dec 2018, 16:36)
Baiatu e caz de targa dpdv psihiatric, un scenarist de thrillere s-ar putea inspira din ispravile lui. Si in egala masura exista si femei de genul asta.
*


pai explica-mi tu colegu ce fel de femeie e aia care trimite poze cu ea goala la primul ins cu care vb pe internet wink.gif


--------------------
Kia Rio 2021 - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bicicleta galbena
post 15 Dec 2018, 20:56
Post #31534


Sunt nembru, domnule!


Group: Members
Posts: 2.065
Joined: 29 January 13
From: Bucuresti




Iepurila, gagica i-a trimis lu ala pozele IN PRIVAT.
In marlania lui, el le-a facut PUBLICE.

Esti in stare sa faci diferenta dintre cele doua concepte scrise cu majuscule? adica alea cu litera mare.





--------------------
Peugeot 407 1.8 16v 2005 , ex-Dacia Solenza 1.4 Mpi 2003
____________________________
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aphophis
post 15 Dec 2018, 22:07
Post #31535


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.491
Joined: 14 January 06




in privat cu cine? cu un nick care exista doar pe internet din punctul ei de vedere, din moment ce nu il cunoscuse pe ala in realitate? daca in spatele nick-ului erau o gasca de insi care faceau misto de ea, dansa neputand sa verifice cine e in spatele celuilalt monitor?

Si mai ales privat cu poze cu ea goala?


--------------------
Kia Rio 2021 - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 15 Dec 2018, 23:27
Post #31536


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.120
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




QUOTE(buzasparta @ 14 Dec 2018, 18:00)
Cu putina atentie se poate face si azi asa ceva.Chiar afara fiind .E poate chiar mai usor.
Partea prosta e ca unu desta o sa conduca ceva in viitor ca ma-sa nu doarme.
A ajuns la B1 ca stire.
*



Ma-sa s-a retras de pe lista USR la europarlamentare, în urma scandalului....


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 16 Dec 2018, 00:55
Post #31537


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.355
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




Bah, ca peste tot in viata, adevărul e pe la mijloc si nu in toate situațiile e alb si negru, ci destul de mult gri.

Nu exista nicio îndoiala că vina este a cretinului, care ar trebui sa plătească cu vârf și îndesat pentru tot ce a facut. Publicarea unor fotografii personale, oleacă de violență inteleg, stalk-ăreala.....si toate celelalte. Deci aici fără urmă de dubiu.

Pe de altă parte, oleacă de dreptate are si colegul aphophis. Nu în sensul că vina ar aparține aleia, ci în sensul că și prostia se plătește.

Un vechi proverb romanesc, mai mult sau mai puțin adaptat vremurilor noastre zice ca "sa nu umbli in cwrul gol pe langă măciuca sculată". Sa motivezi un viol pe faptul ca femeia purta fustă mini si decolteu e o idiotenie, insa umblatul in mini si decolteu nu-i acelasi lucru cu a trimite poze nud unui necunoscut.

In cazul ala ori esti prost, caz in care prostia se plateste, ori urmaresti un scop, caz in care daca joci la cacealma trebuie sa-ti asumi ca exista o șansă sa ti-o si furi. Nu vii sa plangi după aia. Cand joci poker cu un necunoscut ar trebui sa te gândești ca ala ar putea sa triseze, nu-i "arati cartile".

Si se mai pune si ideea de moralitate, da stiu, sunt invechit, WTF is "moralitate" today....
N-am dorinte sa-mi pozez nevasta nud sau sa ne filmam in timp ce facem sex ...dar, prin absurd, in cazul in care as avea, n-ar fi de acord. Pentru ca s-ar simti inconfortabil in acea ipostaza, chiar daca ar fi vorba de mine, cu care e măritată de 15 ani, darămite sa fie un necunoscut. Iar daca la 20 de ani ii cerea unul poze nud.......il trimitea la plimbare urgent.

Repet, poate sunt invechit, dar compar și eu niste chestii și observ niste lucruri.
Evident că nu scuz cu nimic ticăloșia ăluia, asta am stabilit clar de la inceput, insa nu pot sa nu sesizez și reversul medaliei.

Ca poliția o plimba.....nu ma mira. Nu e normal, insa am renunțat de destul de mult timp sa mai am pretentii de la aceasta intuiție sinistra. Au și momente in care sunt legați de mâini și de picioare din cauza unor proceduri sau a unor legi proaste, insa de cele mai multe ori pur și simplu nu le pasă. Iar asta se întâmpla pentru ca nu ii trage nimeni la răspundere pentru nepasare.

This post has been edited by vallixx: 16 Dec 2018, 01:04


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Diac
post 16 Dec 2018, 01:10
Post #31538


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.011
Joined: 18 April 05
From: Bucuresti.




L-am cunoscut pe tip la un moment dat. Era in lista mea de prieteni pe fb. Între timp si-a închis contul, evident. De fapt, de poveste am aflat printr-o postare a lui in care zicea ca sunt calomnii etc. Prima oară m-am gândit ca e cine știe ce conspirație, după care am revenit la vorba cum ca orice e posibil si ca in mintea oamenilor se pot ascunde multe rahaturi. Mi-am adus aminte ca in familia extinsă si in cercul de prieteni si cunoștințe am avut atâția oameni in toată firea, aparent normali care de fapt erau bolnavi de gelozie si câte si mai câte. Oameni care ajung sa facă lucruri complet ilogice. Ca Vlad Andrei asta.

Valixx, la 20 de ani e vorba si de ceva teribilism. E vârsta la care se fac tâmpenii : la volan, in club, la mare, whatever. Plus ca, așa cum am zis, in mintea oamenilor se ascund multe treburi. Mi-e si frica sa ma caut mai adânc între urechi ca cine știe ce găsesc. unsure.gif

This post has been edited by Diac: 16 Dec 2018, 01:14


--------------------
Renault Megane sedane/Nissan X-trail 2005/2017 Influence/Tekna - HAN/AIZ/DIA
Alexandru.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 16 Dec 2018, 01:16
Post #31539


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.355
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




Este, nu zic nu.....


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Diac
post 16 Dec 2018, 01:23
Post #31540


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.011
Joined: 18 April 05
From: Bucuresti.




QUOTE(aphophis @ 14 Dec 2018, 22:44)
da despre faptul ca aia trimitea poze cu ea dezbracata aluia desi nu-l vazuse niciodata in carne si oase, la ce categorie am putea incadra fapta demoazelei?
*



Din text înțeleg ca erau colegi de facultate. Ea s-a apropiat de el ca învață bine si știa diverse. I-a trimis pozele alea in vacanța de vara cand ea era in Anglia la munca la frati-su. Îl cunoștea de cel puțin un an. Desi înțeleg ca îl cunoștea doar pe fb : “Când a intrat la facultate în București, primul coleg cu care s-a împrietenit a fost Vlad, un băiat care asculta și el rap.
L-a cunoscut pe grupul de Facebook al facultății. „Căutam pe cineva care să știe mai multe despre cursuri.”.


Oricum, iar iese drăcușorul din mintea mea si observa ca scenariul e tare de tot. El cu părinți destul de avuți, cu ceva perspective politice, ea fata săracă din provincie, care muncește ca sa se întrețină la facultate. Film de Hollywood in toată regula. Si totuși, pare real si o fata a ajuns sa treacă prin toată mizeria asta incredibila.

In sfârșit, cand l-am cunoscut eu pe tip (prin Martie anul asta) era cu o fata după el. Părea genul implicat in diverse proiecte, tipul ăla enervant care se tot bagă primul sa răspundă. Ma rog, am vorbit vreo ora in total.

This post has been edited by Diac: 16 Dec 2018, 01:34


--------------------
Renault Megane sedane/Nissan X-trail 2005/2017 Influence/Tekna - HAN/AIZ/DIA
Alexandru.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
papa_mulo
post 16 Dec 2018, 18:24
Post #31541


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.768
Joined: 25 November 07
From: Bucuresti




QUOTE(aphophis @ 15 Dec 2018, 21:10)
pai explica-mi tu colegu ce fel de femeie e aia care trimite poze cu ea goala la primul ins cu care vb pe internet wink.gif
*



In prima instanta tanara si naiva. Mai departe nu conteaza daca e sau nu curvette, conteaza ca el e psycho. Cand esti pusti/pustoaica ai tendinta sa sari kalu in momentul in care partenerul pune capat relatiei contrar vointei tale(nici adultii nu digera usor), e plin netul de poze cu fosti si foste la pelea goala...se intampla des, orgolii, prostie etc. Doar ca in cazul de fata baiatul nu s-a limitat la o gluma proasta, la el e vorba de un comportament deviant care nu se poate incadra la capitolul greseli...el are niste probleme la mansarda care trebuiau sa dea de gandit in special parintilor. In prima faza i-au adus niste probleme penale lui si mamei lui niste neplaceri mari pe plan profesional. Pe viitor, netratat, poate sa intre in belele si mai mari.


--------------------
Renault Megane Estate 2018 dci90
Megane Sedan dci85 - 2007
Vivaro/Trafic 8+1 dci125 - 2018
Clio 1.2 16v - 2014
---------
Foste:
R11 Spring 1.6D - 1987
Trafic dci115 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bogeyman
post 17 Dec 2018, 16:03
Post #31542


Membru


Group: Members
Posts: 197
Joined: 4 December 17
From: Pe langa BZ




Pe crawl la B1TV "zeci de familii din jud. Buzau au ramas fara electricitate din cauza vremii". La Digi24, "15.000 de familii din jud. Buzau au ramas fara electricitate din cauza vremii". Astia chiar s-au cretinizat complet?


--------------------
VW Passat 2006 BMP
Sufferin' succotash!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gabize
post 17 Dec 2018, 17:04
Post #31543


DECONECTAT


Group: Members
Posts: 6.015
Joined: 21 July 08
From: ©City of Mini Roundabouts




Hotnews spun că sunt cam 300 localități fără energie electrică... Așa că pot fi multe familii.
Dacă e, evident, adevărat. Că după enumerarea lor, cam dă cu virgulă.

This post has been edited by gabize: 17 Dec 2018, 17:07


--------------------
⚓ Am decât o... barcă... + H247
"Unde poți lega cu sârmă, e păcat să pui șurub!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bwwlan
post 20 Dec 2018, 12:32
Post #31544


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.599
Joined: 16 September 09
From: .de, ex Cluj




Ieri dimineata am plecat de acasa la ora 6:16. La 12:30 eram in Romania, la Sibiu.
6h15 min., 1580 km.
La 13:15 am plecqt de la Sibiu, la 18:20 eram in Cluj.
5h05 min., 170 km.
Romania anului centenar.
Nice dry.gif

This post has been edited by Bwwlan: 20 Dec 2018, 15:42


--------------------
VW Golf Sportsvan 2017 1.4 TSI 150CP DSG Comfortline
"Să gândești e dificil, de aceea majoritatea oamenilor doar judecă."
C.G.Jung
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 20 Dec 2018, 12:38
Post #31545


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Păi știi care-i ironia? Că tocmai "centenarul" e de vină pentru asta.
Dacă n-am fi luat Ardealul acum o sută de ani, ci ar fi rămas la unguri, astăzi ar fi avut autostrăzi.


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 20 Dec 2018, 12:42
Post #31546


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.355
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




Si stii care e ironia si mai mare?

Pentru ca am cedat Cadrilaterul catre BG, portiunea aia de plaja-tătă - litoral-tătă arata decent. Mi-e frica sa ma gandesc cum ar fi aratat daca era al nostru.

Asta e cea mai mare ironie. Ca tara noastra ar arata mult mai misto daca ar fi a altora. Fie ei chiar si balcanici ca si noi sau huni migratori.

This post has been edited by vallixx: 20 Dec 2018, 12:47


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 20 Dec 2018, 12:44
Post #31547


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




QUOTE(vallixx @ 20 Dec 2018, 12:42)
Pentru ca am cedat Cadrilaterul catre BG, portiunea aia de plaja-tătă - litoral-tătă arata decent. Mi-e frica sa ma gandesc cum ar fi aratat daca era al nostru.
*

Dap. Qed.

This post has been edited by VladSoare: 20 Dec 2018, 12:58


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mircea_aq
post 20 Dec 2018, 12:53
Post #31548


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.885
Joined: 13 October 06




Categoria putul gandirii....


--------------------
Megane Estate GT Rouge Flamme
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 20 Dec 2018, 12:57
Post #31549


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Știu, adevărul doare. blush.gif


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 20 Dec 2018, 13:02
Post #31550


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.904
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




QUOTE(vallixx @ 20 Dec 2018, 12:42)
Si stii care e ironia si mai mare?

Pentru ca am cedat Cadrilaterul catre BG, portiunea aia de plaja-tătă - litoral-tătă arata decent. Mi-e frica sa ma gandesc cum ar fi aratat daca era al nostru.

*




cedat nu cred ca isi are rostul...returnat..suna mai bine.


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 20 Dec 2018, 13:08
Post #31551


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Depinde. Discuția e mai lungă. Zona aia era locuită de români, iar cînd s-a spart imperiul otoman și s-a format Bulgaria independentă, bulgarii s-au zbătut să se întindă cît mai mult posibil. Împărțirea Dobrogei s-a făcut oarecum arbitrar, alimentată de anumite interese ale rușilor. Iar ulterior bulgarii au strămutat artificial populație bulgărească în zonă, ca să închidă gura românilor în caz că le-ar fi venit pe viitor pofta de a redeschide problema graniței.
Ăla ar fi trebuit să fie teritoriu românesc. A ajuns bulgăresc dintr-un capriciu a rușilor.

This post has been edited by VladSoare: 20 Dec 2018, 13:12


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 20 Dec 2018, 13:12
Post #31552


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.904
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




peste 200 ani putem revendica Roma.


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gabize
post 20 Dec 2018, 13:43
Post #31553


DECONECTAT


Group: Members
Posts: 6.015
Joined: 21 July 08
From: ©City of Mini Roundabouts




E deja a noastră. Cel puțin periferia și centrul. sad.gif


--------------------
⚓ Am decât o... barcă... + H247
"Unde poți lega cu sârmă, e păcat să pui șurub!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cosstel
post 20 Dec 2018, 14:28
Post #31554


Membru incepator


Group: Members
Posts: 25
Joined: 4 November 05






--------------------
VW Caddy Furgon 2006 - B03???
I'm a simple man, I see boobs, I press LIKE!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 20 Dec 2018, 14:38
Post #31555


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Dobrogea nu a fost a românilor. A fost parte din Imperiul Otoman. După războiul ruso-turc, cînd Imperiul Otoman s-a făcut tăiței, s-a decis ca Dobrogea să fie împărțită între România și nou-născuta Bulgarie. Însă locul exact de împărțire a fost un motiv de discordie. Granița pe care o știm astăzi nu este justificată de nimic - nici de vreun detaliu geografic (gen rîu sau lanț muntos), nici de vreun criteriu istoric, nici de altceva. E complet arbitrară. Mărul discordiei erau cetățile din zonă, pe care și le disputau atît românii cît și bulgarii, pentru că erau utile din punct de vedere militar. Rușii au intervenit ca să se dea respectivele cetăți bulgarilor, din motive de influență - vedeau Bulgaria ca pe un aliat util, care le-ar fi asigurat influența în zonă. Iar ulterior bulgarii au dus campanii serioase de populare a zonei cu bulgari.
Regele Carol a declarat atunci că România nu e de acord cu această împărțire și că își rezervă dreptul de a rectifica granița cu prima ocazie. Ceea ce a și făcut cînd respectiva ocazie s-a ivit.

<span class='edit'>20 Dec 2018, 14:53:</span>
QUOTE(Cosstel @ 20 Dec 2018, 14:28)
cred ca acum rusii isi dau cu tesla in oo pentru tirgul facut la acea vreme
*

Nu au prea avut de ales. Puterilor occidentale nu le plăcea excesul de influență rusească în zonă și nu le-ar fi permis să ocupe Dobrogea (nu că rușii n-ar fi vrut - dimpotrivă, ei ar fi luat-o de mult dacă ar fi putut). Că au împachetat-o frumos, ca să pară un cadou pentru noi, e partea a doua, dar adevărul este că nimănui nu-i convenea să ajungă la ruși, pentru că toată lumea occidentală știa de ce sînt capabili rușii (că doar Războiul Crimeei nu fusese degeaba).
Și atunci rușii au tras tare spuza pe turta bulgarilor. Motivul oficial era că "sînt frații noștri slavi", dar în realitate plantau semințe pentru o influență ulterioară.

This post has been edited by VladSoare: 20 Dec 2018, 14:58


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gabize
post 20 Dec 2018, 15:07
Post #31556


DECONECTAT


Group: Members
Posts: 6.015
Joined: 21 July 08
From: ©City of Mini Roundabouts




Istoria e frumoasă tocmai pentru că, putându-te raporta oricând la o anumită perioadă, o poți întoarce împotriva sau în favoarea ta.
La fel ca Ardealul sau Moldova, și Dobrogea a avut, în timp, mai mulți stăpâni. Care sunt cei legitimi... aici, în funcție de interese/afinități, discuția poate fi abordată extrem de interesant. biggrin.gif

This post has been edited by gabize: 20 Dec 2018, 15:13


--------------------
⚓ Am decât o... barcă... + H247
"Unde poți lega cu sârmă, e păcat să pui șurub!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 20 Dec 2018, 15:28
Post #31557


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




E adevărat. Totuși, cînd iei un imperiu și-l spargi pe criterii etnice, dar acele criterii le aplici arbitrar în funcție de alte interese, e normal să se nască discuții și tensiuni de durată. Vezi și cazul imperiului austriac, unde s-a întîmplat exact același lucru.


This post has been edited by VladSoare: 20 Dec 2018, 15:34


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Laurentziu83
post 20 Dec 2018, 18:17
Post #31558


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.588
Joined: 17 May 05
From: Tziganistan




QUOTE(Bwwlan @ 20 Dec 2018, 13:32)
Ieri dimineata am plecat de acasa la ora 6:16. La 12:30 eram in Romania, la Sibiu.
6h15 min., 1580 km.
La 13:15 am plecqt de la Sibiu, la 18:20 eram in Cluj.
5h05 min., 170 km.
Romania anului centenar.
Nice  dry.gif
*


Cu ce masina ai facut 1580 de km in 6 ore? blink.gif


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gabize
post 20 Dec 2018, 18:42
Post #31559


DECONECTAT


Group: Members
Posts: 6.015
Joined: 21 July 08
From: ©City of Mini Roundabouts




Probabil cu avionul


--------------------
⚓ Am decât o... barcă... + H247
"Unde poți lega cu sârmă, e păcat să pui șurub!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
D-Ice
post 20 Dec 2018, 19:34
Post #31560


Membru autentic


Group: Members
Posts: 826
Joined: 27 June 10




QUOTE(Laurentziu83 @ 20 Dec 2018, 19:17)
Cu ce masina ai facut 1580 de km in 6 ore? blink.gif
*


Gândul ca Ardealul putea fi al ungurilor i-a dat aripi mai ceva ca Red Bull. radmasa.gif
L. E. Sa faci o medie de 266km/h e ceva. cool.gif
L. L. E. Aia de la vama nici nu l-au văzut.

This post has been edited by D-Ice: 20 Dec 2018, 19:39


--------------------
. . .
„Omul a ajuns un semizeu tehnic înainte ca, din punct de vedere moral, să fi coborât de tot din copac.” — Jean Rostand
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
1343 Pages « < 1050 1051 1052 1053 1054 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 04:12
Dacia