Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Brate stergator symbol 2009 thalia, Ce facem când ne găsim ștergătoarele vandalizate..

Cristimonk
post 26 Jan 2018, 16:01
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 26 January 18




Salutare tuturor,

Anul trecut am achiziționat un Renault symbol thalia - 1.5d 2009.
Exceptand numeroasele probleme pe care le tot întâmpin de ceva timp (se pare cam luat o mare teapa cu aceasta mașina), recent am avut bucurie sa mi se fure ștergătoarele (am cumparat altele Bosch 130 lei) am avut și bucuria sa o găsesc cu bratul stergator ului din partea șoferului rupt și furat...
Nimic special pana aici, doar ca asta s-a întâmplat Luni, astăzi este Vineri iar eu m-am saturat sa ma mai plimb pe la toate centrele de dezmembrare căutând ceva ce se pare ca este la fel de rar ca o piesa de jaguar...
Precizez ca pe tot internetul asta nu am găsit decât la autohut la prețul de 350 lei cu livrare în 3-5 zile lucrătoare, singurul producător fiind Renault Franța.

Printre dumneavoastră deținătorii și pasionați de acest model se afla cineva care sa ma lumineze dacă se potrivesc și de la alt model de Renault sau exista vreo modalitate sa ii modific un brat de la un alt model?

Va mulțumesc anticipat și va doresc sa nu aveți de cautat nenorocitul acesta de brat.


Attached thumbnail(s)
IMG_20180126_152210.jpg ( Size: 4.28mb ) Number of downloads: 113
IMG_20180126_152204.jpg ( Size: 3.88mb ) Number of downloads: 122


--------------------
Renault Symbol thalia 2009
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RazvanF
post 26 Jan 2018, 18:19
Post #2


Tech


Group: Members
Posts: 2.284
Joined: 25 March 14




Posibil sa ai sanse daca cauti aici https://www.reno.ro/Bursa-f5.html


--------------------
Dacia Logan MCV Stepway X52 2017 1.5dCi 90 cp
VW Polo Comfortline 2017 1.2TSI 90 cp 7-speed DSG
Masina are un tacanit....este intre scaun si volan.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lexamark
post 31 Jan 2018, 03:42
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 47
Joined: 15 July 16
From: Brasov




cauta pe olx sunt destule symboluri la dezmembrari , eu tot de acolo mi-am luat bratul de sofer care tot un binevoitor la rupt smile.gif ( si comanda de la dezmebrari iti vine de pe o zi pe alta smile.gif bafta


--------------------
Renault Symbol 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 26th April 2024 - 20:33
Dacia