Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

[Rm. Valcea] MV AUTO SPORT, magazin + service auto

Renaultouille
post 11 Feb 2008, 12:37
Post #1


Membru de partid


Group: Members
Posts: 384
Joined: 8 October 07
From: Bucuresti / Rm. Valcea




Str. Calea lui Traian, nr 241-243, Rm Valcea
tel magazin :0250/742434
tel service: 0250702930
email: mva@mva.ro

Din pacate nu are decat 3 standuri in service dar mecanicii sunt priceputi. eu sunt foarte multumit de cum lucreaza. tocmai am schimbat distributia la ei si lucrurile au decurs foarte bine. am putut sta langa masina (cafea si tigari la discretie), mecanicii mi-au explicat de fiecare data cand am avut ceva de intrebat, iar lucrarea a fost facuta cum trebuie. fara nici un fel de problema mi-au facut si un scurt test la masina ca sa vada daca mai exista ceva ce nu e in ordine (la cererea mea si fara bani in plus)
Distributia completa m-a costat 818.3 RON (manopera este gratuita la produsele cumparate de la ei din magazin) desi sunt aceleasi piese ca si la renault (unde m-ar fi costat 12 milioane fara manopera la FLAMICOM concesionar Renault Valcea).
garantia este de 60.000 km la distributie, iar la manopera este de 3 luni.
Piesele din magazin au preturi foarte bune (ex: tot la ei am schimbat placutele de frana, marca FERODO si fata si spate cu 300 RON, iar manopera desigur a fost inclusa). Singura treaba nasoala e ca trebuie sa-ti faci programare cu vreo 2 saptamani mai devreme pt service. eu era cat pe ce sa nu mai intru in service ca am intarziat 5 minute. e plin tot timpul.
Oricum, ca sa inchei, din partea mea, 5 stele
NOTA: nu este concesionar Renault, dar bag mana in foc ca fac treaba mai buna decat la orice reprezentanta Renault


--------------------
Renault Megane 2.1 / 1.6 16v 2004
Pt cei ce merg cu ceata aprinsa doar ca sa fie un bec aprins in bord...imbratisati un pom!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
twingooo
post 9 May 2008, 09:52
Post #2


Membru de partid din Republica Ceha


Group: Members
Posts: 747
Joined: 13 October 06
From: Ceska Republika, Praha 4




am schimbat placutele si bateria la ei:super preturi si manopera cu discount.prompti de asemenea la capitolul adus comenzi!

pun si eu un plus la ei!


--------------------
Renault Espace 2.0 dci 2007, Privilege
mens sana in corpore barosano!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 05:57
Dacia