Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

3 usi nu se inchid/deschid din telecomanda

Costy2.0
post 27 Oct 2018, 11:50
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 96
Joined: 27 October 18




Salutare tuturor si bine v-am gasit. Dupa o dauna totala a fostei masini, mi-am cumparat o Laguna 2 din 2006, 2.0dci,150 cai, Initiale Paris. Sunt foarte multumit de ea pana acum (o am de 2 saptamani), insa am o mica problema la ea si anume, daca o inchid din telecomanda sau se inchide singura, se inchid doar usa soferului si potbagajul, usle spate si cea a pasagerului ramanand deschise. Ca sa o inchid toata, dupa ce cobor din masina, trebuie sa apas spre interior pe butonul pt blocare geamuri spate (asa,cele 3 usi se inchid), apoi inchid usa sofer si inchid din telecomanda sau o las sa se incuie singura. La fel,la deschidere cele 3 se deschid tot din butonul de pe cotiera de pe usa. Acum ce am observat, cand butonul de pe cotiera usii e spre interior apasat, usile spate nu se pot deschide de afara,dar din interior da. Cand butonul e apasat spre stanga,usile spate se pot deschide de afara,dar dinauntru nu. Trebuie sa apas mereu cand urca sau coboara cineva din spate. Aveti idee ce poate fi,si unde se afla acel computer de confort? Multumesc


--------------------
Renault Laguna 2 Grandtour 2006 2.0dci 150hp Initiale Paris
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mars
post 27 Oct 2018, 13:07
Post #2


meow or never


Group: Moderatori
Posts: 7.257
Joined: 22 January 04




Vezi doua etaje mai jos.


--------------------
Mercedes-AMG A 35 (2023)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed Topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

ETask
Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 20th April 2024 - 02:59
Dacia