Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Slatina - SC MAC AUTO SA, Str. Tunari, Nr. 22, Jud. Olt

Catalinmodena
post 27 Dec 2008, 21:37
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.547
Joined: 7 April 08
From: Aproape de Craiova




SC MAC AUTO SA
Str. Tunari, Nr. 22, Jud. Olt,
cod 230064 - Slatina
Tel - 0249 434 394

A fost cineva pe la ei sa ne impartaseasca impresii?
Repede ca trebuie sa fac revizia.


--------------------
Renault megane sedan manager 1.4 16v 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
neacsu sandel
post 4 Jan 2009, 10:10
Post #2


Membru


Group: Members
Posts: 181
Joined: 21 July 07




daca ai facut revizia,spune-mi ce oameni sunt, poate ajung si eu pe la ei


--------------------
Renault Laguna , 2001 - OT 01 FNI
Sandel Neacșu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Catalinmodena
post 4 Jan 2009, 12:12
Post #3


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.547
Joined: 7 April 08
From: Aproape de Craiova




Nu am facut-o,deocamdata sunt programat pe 8,insa la Severin,dar am sa sun maine la Slatina si daca ma pot ei programa pe 8 si sa ma lase cu uleiul meu,merg la ei!


--------------------
Renault megane sedan manager 1.4 16v 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
acasacristi
post 9 Jan 2009, 12:07
Post #4


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 9 January 09




Am fost si eu la MAC AUTO Slatina sa fac revizia.
Am fost multumit de ei. Lucreaza bine.
Dar daca te duci la ei pentru o reparatie la masina pe asigurare, alta este povestea!
In decembrie 2008 m-a lovit cineva din spate si m-a proiectat in celalalt din fata (eu eram oprit). Pe asigurarea celui vinovat (ASIROM) m-am dus la Mac Auto sa repar masina. Au zis ca fac reparatii si cu Asirom. Nicio problema pana cand dupa 3 zile m-au chemat sa ridic masina. Dar surpriza! Ca sa pot ridica masina trebuia sa ma duc eu personal la societatea de asigurari cu factura de la service, pentru ca sa primesc "acceptul" celor de la asigurari pentru acea factura! Si mai mult decat atat, cei de la sigurari au spus ca au multe dosare, ca trebuie nu stiu ce semnaturi, si nu pot sa-mi dea acceptul decat peste 3 zile, motiv pentru care eu nu pot sa-mi iau masine din service! Cei de la Mac Auto au o politica foarte proasta in aceasta privinta! Nu vor sa-mi dea masina decat dupa ce primesc acceptul de la asigurare, de parca si eu si societatea de asigurari am putea disparea de pe fata pamantului, si ei nu ar mai putea sa recupereze banii.
Acum un an am fost lovit usor de cineva si mi-a fost sparta bara spate. Am fost la un alt service (Capital) si mi-au inlocuit bara in 3 zile. NU am avut nicio treaba cu facturi, cu accepturi de la societatea de asigurari. Dupa 3 zile m-au chemat, am ridicat masina si am plecat. Simplu.
Deci se poate!
NU si Mac Auto!

Asa ca aveti grija cu reparatiile pe asigurare!


--------------------
Renault Megane 2007 Megane
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Catalinmodena
post 16 Apr 2009, 10:58
Post #5


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.547
Joined: 7 April 08
From: Aproape de Craiova




Pai ar fi fost ma util sa ne spui cum a iesit reparatia.
Am fost la iei si ma pot declara pe deplin multumit.Poti sta linistit langa masina,sunt destul de grijuli cu masina si iti explica ce-i intrebi.Nu-s deloc "gretosi",cum stiu eu pe altii.
La vopsitorie nu stiu cum stau,si nici nu vreau sa aflu.


--------------------
Renault megane sedan manager 1.4 16v 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
balinusul
post 19 May 2009, 21:46
Post #6


Membru incepator


Group: Members
Posts: 12
Joined: 1 October 07




radmasa.gif , mai băieți , voi chiar ma faceți sa mai rad și eu,la MAC-AUTO nu m-as mai duce nici cu căruciorul de butelii, sunt sub orice critica , și total lipsiți de profesionalism, de ce credeți ca au plecat o grămada de oameni de la ei , de buni ce sunt???sa te ferească sf. d-zeu sa te duci cu mașina in revizie pe garanție la ei ca pleci cu ea stricata , sau cu , consumabilele schimbate doar pe deviz . ce sa mai sunt de tot rahatul , cine nu ma crede , sa îmi dea un PM și îl pun in tema cu tot ce trebuie sa știe . va doresc numai bine tuturor.


--------------------
renault megan 2007 sedan II - OT.11.ATI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 18th April 2024 - 11:20
Dacia