Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

[VAND] Renault Estate 4, 1.6SCe, 2018, avariat, Vand

littlefish
post 2 Aug 2020, 21:36
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 26
Joined: 6 May 07




La masina din semnatura (Estate 1.6 SCe, 11.2017, inmatriculata in 03.2018) am avut ieri un accident in care un nene care nu a facut stopul, m-a lovit lateral dreapta, m-a rasucit si m-a aruncat in alta masina parcata, pe care am lovit-o cu partea stanga...e vorba de dauna totala. Motorul este intact, capota, usa sofer, restul usilor blocate, inclusiv portbagaj. S-au deschis airbagurile cortina pe ambele parti, nimeni nu a patit nimic (exceptand cateva vanatai de la centuri).
Cine e interesat sa cumpere epava sa-mi dea PM. Masina este inca in garantie, pana in 03.2021 si are decat 23000 Km la bord, e masina de familie. E varianta fara tableta, nivel echipare Zen, jante separate tabla cu cauciuri iarna Motrio, uzate 90%. Motorul nu avea probleme, nu a consumat ulei. Reviziile la reprezentanta, se pot verifica. Poze la cerere. Pret in privat.[B]


--------------------
Megane 4 Sedan Zen Gris Titanium 1.5dCi 110cp / Estate 1.6 Sce 2017 Megane Sedan 2006/1.6 16V 113CP (ex Solenza ) - XX-XX-ELF
Cea mai buna masina...e aia pe care o ai!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 2 Aug 2020, 22:09
Post #2


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.825
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




ca sa nu te intrebi de ce nu iti gasesti anuntul la Bursa:

http://www.reno.ro/index.php?act=announce&f=5&id=2



--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed Topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 23:34
Dacia