Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

[VAND]Bluetooth auxiliar wireless carkit handsfree, Interfata Bt setreo, 4.0 incorporata car kit

wailly
post 25 Aug 2017, 10:31
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 2
Joined: 25 June 12




Am tot vazut pe la unle masini posibilitatea de a conecta telefonul la BLUETOOTH in masina si sa vorbesti auzind interlocutoru in boxele masinii.

Acesta optiune o consider foarte utila si necesara pt ca: Nu primesti AMENDA si/sau puncte de penalizare pt vorbit la telefon in timpul deplasarii, este confortabil, ai si muzica, nu ai fire intre bord si telefon, in unele cazuri eviti un accident in trafic.

Dupa mai multe teste de module (receivere) bt de care nu am fost multumit am gasit unul care sa-mi satisfaca nevoile si pretentiile destul de ridicate.

Modulul costa 79lei, il gasiti in pozele de mai jos, este usor de montat, asigur gratuit indrumare pt montaj, fac si probe cu al meu din masina mea inainte de cumpare, nu aveti fire pe bord sau ceva lipit pe bord, priza de bricheta nu va fi ocupata, se poate pune pe orice masina cu intrare AUX.

Poate fi integrat si int-un sistem audio din casa pt streaming audio laptop, telefon, tableta.

Chitul are toate mufele necesare instalrii.

Initiati si primiti apeluri telefonice, ascultati muzica (mp3, FLAC, ogg, wma.. orice format)
suporta si doua telefoane simultan.

Mai jos link de unde il puteti comanda.
Predare personala in Bucuresti sector 3 si in tara trimit prin Curier 24lei cu verificare colet sau Posta 10lei


https://www.olx.ro/oferta/interfata-bluetoo...html#5901221c03

This post has been edited by wailly: 25 Aug 2017, 10:45


--------------------
Renault Symbol 2007 Fidji
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Magic4Ce
post 8 Sep 2017, 21:41
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 202
Joined: 23 March 09
From: Constanta




Si pe tuner list cum il conectezi?


--------------------
Renault Scenic 2 2004 - CT-11-SXB
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed Topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 18th April 2024 - 18:27
Dacia