Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

defectiune clio 1.5 dci

July
post 7 May 2004, 11:47
Post #31


Membru incepator


Group: Members
Posts: 12
Joined: 6 May 04




daca ai iesit din garantie nu mai discuta cu tine....ca sa imi faca ceva trebuie sa le dau avans si apoi comanda piesele.


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
strumfuadi
post 7 May 2004, 12:40
Post #32


Former Laguna user.


Group: Members
Posts: 2.331
Joined: 25 February 04
From: B u c u r e s t i




pai normal, DAR trebuie sa fii convinsa ca problema este in punctul X.
ca daca te apuci shi schimbi pompa de injectzie, injectoare, tot, normal ca problema se va rezolva, dar cu ce pretz??
tu trebuie sa gaseshti respectivul punct X. In timp am invatzat ca problemele aparent groaznic de rezolvat au la baza lucruri minore sau care se repara relativ ushor... asta la a mea, care e pe benzina...
bafta multa!


--------------------
Honda Civic FN2 2010
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SorinV
post 7 May 2004, 21:41
Post #33


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.321
Joined: 28 January 04
From: a




nu vreau sa fiu carcotas , si iti urez numai bafta cu problema ta, dar mie azi la service mi-au refuzat revopsirea barii spate de pe care se exfoliaza vopseaua ( lucru pe care l-au recunoscut) pe motiv ca nu vrea un anume domn de la renault pe nume Mircea Diaconescu ! si nici nu vrea sa vina sa vada masina . nu il intereaseaza ! sa vedem ce zice anpcul ! cum bara mea costa 7 mil lei de revopsit , la o paguba de 140 mil lei nu stiu cum vei face ! all the best ! ma gandeam sa pichetam sediul renault romania ce ziceti !!???


--------------------
a a a
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages < 1 2
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 05:37
Dacia