Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages « < 3 4 5 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Iluzia actualitatii, Renault 25 - Pasiune vs. neputinta

R20
post 23 Sep 2020, 21:18
Post #121

R20 (prima mea masina)

Group: Members
From: Bucuresti

Salutare Raduchu!

De a ta stiam, ca-ti urmaream postarile. Te rog sa pastrezi pozele cu ea, caci peste ani iti vor aduce numai amintiri placute. In schimb, am ramas surprins cand am citit despre Turbodxman; omul avea atat garaj cat si spatiul necesar depozitarii in vederea conservarii. A investit mult timp, munca si bani in masina aia - cel putin asa a lasat sa se-nteleaga. Sper sa nu fi trecut prin momente dificile, care sa-l fi obligat la o asemenea decizie.
Clauudiu Parvulescu, din cate stiu eu, nu mai este posesorul unui R25. De cand ai aceasta informatie?

Oricum, faptul ca mai esti prezent prin aceasta sectiune a forumului denota ca ti-ai indragit masina cu adevarat. Felicitari!

TCB

--------------------
R25GTX/R25 Baccara 1985/1990 Masini din vremea cand firma Renault se respecta.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Raduchu
post 26 Sep 2020, 14:17
Post #122

Nu-mi arde becu'

Group: Members

Salutare,

Informatia despre Claudiu Parvulescu este recenta, chiar am vorbit cu acesta pe o retea de socializare (Instagram). Are un R25 V6 Turbo Baccara albastru si alte "jucarii". biggrin.gif

Cat despre turbodxman, din greseala cand cautam ceva pe olx, am vazut niste anunturi cu piese de Renault NOS si vad ca vanzatorul avea acelasi nume ca si el. Era chiar el si am aflat c-a vandut masinile..

In ceea ce priveste pozele/amintirile, mereu vor ramane, fara nici un dubiu. smile.gif

--------------------
Renault 25 '86 2 x Volkswagen Passat '08 Highline '10 R-Line
There is a light somewhere, it may not be much, but it beats the darkness!
Rage, rage against the dying of the light!

500.000 km and counting.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+

5 Pages « < 3 4 5
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 3rd December 2020 - 09:36
Dacia Server hosting