Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

[VAND] Dacia Supernova, Dacia supernova clima

DanielRenaultClio
post 20 Mar 2020, 20:31
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 33
Joined: 13 March 17
From: Bucuresti




Se vinde Dacia Supernova Model Clima .
An 2002
Culoare Rosie
Km 65.000 Reali ( se pot verifica )
itp valabil pana in Februarie 2021
Masina se prezinta in stare buna optic si mecanic ,se poate circula pe orice distanta ,toate actele valabile.
Are aer conditionat functional ,servo frana , proiectoare ceata ,volan reglabil ,cauciucuri all season .
Masina se vinde deoarece am achizitionat un alt autoturism.Masina are si o prezentare de cand a fost cumparata pe daciaclub., doar ca mi-am pierdut contul.
Pret negociabil.
Pret:3000 de lei


Attached thumbnail(s)
download.jpg ( Size: 39.73k ) Number of downloads: 256
supernova.jpg ( Size: 38.21k ) Number of downloads: 274
sds.jpg ( Size: 413.67k ) Number of downloads: 269


--------------------
Renault Clio Symbol 2005 - B902DAN
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BoR
post 22 Mar 2020, 21:30
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.845
Joined: 20 October 08
From: Buzau




Contul vechi are ca ID "Dan Supernova"?
Regret ca inca un membru cu state vechi aici renunta la SuperNova, mai ales ca din istoricul masinii prezentat aici, pe forum, a fost foarte bine intretinuta. Sunt convins ca aceeasi atentie a primit-o si in ultimii ani, de cand posatrile au fost tot mai rare.

Desi am achizitionat acum 3 ani alta masina si a fost folosita foarte rar, pentru masina aceasta si timpul liber petrecut bibilind cate ceva pe la ea este o forma de relaxare si de eliberare din stresul cotidian.
Am scris acestea si pentru a-ti multumi inca o data pentru darul ce mi l-ai facut fara sa solicit, cu ani in urma si care mi-a fost de folos: programul de decodare a aparatelor Renault.

Mult succes in vanzarea masinii!

O poza actuala cu masina mea: 20200111_143824.jpg ( Size: 4.2mb ) Number of downloads: 229


--------------------
Dacia SuperNova/ Opel Astra Sports Tourer/ Lada 1200 Combi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DanielRenaultClio
post 23 Mar 2020, 14:13
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 33
Joined: 13 March 17
From: Bucuresti




QUOTE(BoR @ 22 Mar 2020, 21:30)
Contul vechi are ca ID "Dan Supernova"?
Regret ca inca un membru cu state vechi aici renunta la SuperNova, mai ales ca din istoricul masinii prezentat aici, pe forum, a fost foarte bine intretinuta. Sunt convins ca aceeasi atentie a primit-o si in ultimii ani, de cand posatrile au fost tot mai rare.

Desi am achizitionat acum 3 ani alta masina si a fost folosita foarte rar, pentru masina aceasta si timpul liber petrecut bibilind cate ceva pe la ea este o forma de relaxare si de eliberare din stresul cotidian.
Am scris acestea si pentru a-ti multumi inca o data pentru darul ce mi l-ai facut fara sa solicit, cu ani in urma si care mi-a fost de folos: programul de decodare a aparatelor Renault.

Mult succes in vanzarea masinii!

O poza actuala cu masina mea: 20200111_143824.jpg ( Size: 4.2mb ) Number of downloads: 229

*




Multumesc frumos , exact contul vechi avea id Dan Supernova ,din pacate am pierdut parola si adresa de mail.
De masina am avut in continuare grija ,chiar acum 2 zile am facut o curatenie generala interior exterior , imi este greu sa ma despart de ea ,dar tinand cont ca a parcurs doar 900 de km intr-un singur an ,parca nu ii este bine sa stea asa mult.
Momentan suspend vanzarea masini din cauza virusului.

Ai o masina exemplu ,arata foarte bine si am admirat-o mereu ,parca ar fi scoasa din fabrica .
Iar in legatura cu programul ,ma bucur ca am putut sa te ajut ,pana la urma de aceea exista acest forum.
Multumesc


--------------------
Renault Clio Symbol 2005 - B902DAN
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
catalinski
post 24 Mar 2020, 15:42
Post #4


Membru autentic


Group: Members
Posts: 622
Joined: 9 July 12
From: Turnu Magurele,Teleorman




Salut
Arata super masina din poze...cum sta pe partea de tabla/rugina? pare un pic luata la haion pe dreapta sau e doar reflexie? oricum daca ar fi se rezolva usor.
Asta e vopseaua originala?
Pacat ca nu am garaj...ajungea pe maini bune.

This post has been edited by catalinski: 24 Mar 2020, 15:45


--------------------
Dacia SuperNova 2001 /clima - numar fara sot
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed Topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 14:58
Dacia