Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

902 Pages « < 3 4 5 6 7 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Coltul nedumeritilor, se intampla uzual si totusi este anormal

marian-j
post 15 Sep 2008, 15:38
Post #121


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.580
Joined: 10 January 08
From: Timișoara




Ja,ja! radmasa.gif radmasa.gif


--------------------
--- --- ---
Cupeu cu dop
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claus
post 15 Sep 2008, 21:27
Post #122


private spice


Group: Members
Posts: 1.695
Joined: 27 November 03
From: Bucuresti




eu nu inteleg .. cat de tarani pot fi unii conducatori auto.. incat sa nu aiba putin bun simt si sa isi aprinda farurile in afara localitatii, pe un maaare drum european..
si nu ma deranjeaza asa mult ca nu si le aprind ziua.. cat ma deranjeaza ca sunt muuulti care merg seara/noaptea pe pozitii (sau chiar faruri stinse).. saaau.. cand ploua, aprind proiectoarele, ceata pe spate.. etc

dupa care, mai e categoria mirifica de "soferi" care au impresia ca au primit banda 2 special pt ei (si ca indiferent cu ce viteza merg ei.. nu pot trece pe banda 1 nici morti)
nu inteleg (si nici nu cred ca o sa inteleg vreodata cum vine treaba asta)


--------------------
renault megane II 2003 confort dynamique
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 15 Sep 2008, 21:30
Post #123


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Subscriu la cele spuse, si cred ca toti soferii normali sunt de parere cu noi. Trebuie sa acceptam ca tara e plina de cocalari needucati si necivilizati care din pacate, au si permis...

Doar toate jigodiile care ne dezgusta in metrou, ratb, pe strada, in localuri, etc... au si permis, si masina, si dupa ne intalnim cu ei in trafic.

Cei de merg cu luminile aiurea nu sunt asa enervanti. Specimenele de nu se dau pe banda 1, aia ar trebui impuscati.


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claus
post 15 Sep 2008, 21:31
Post #124


private spice


Group: Members
Posts: 1.695
Joined: 27 November 03
From: Bucuresti




din pacate, nu neaparat cocalari.. cat si oameni aparent normali.. chiar oameni batrani (de la care te-ai astepta sa stie, chipurile, mai multe)


--------------------
renault megane II 2003 confort dynamique
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
L!nuX
post 16 Sep 2008, 00:08
Post #125


Membru decent


Group: Members
Posts: 1.316
Joined: 4 January 08
From: Bucuresti




claus
ipotetic vorbind , daca eu merg pe euro 85 cu 130 km/h , deci cu 20 km peste limita admisa si tu vi cu 135-140 ti se pare corect ca eu sa ma bag pe banda 1 unde sunt tiruri si soferi de duminica astfel incat sunt nevoit sa incetinesc ca sa ma poti depasii tu ?

cine are sange in instalatie si masina si vrea sa ma depaseasca sa o faca regulamentar , sa iasa pe banda 2 de pe contrasens si sa ma depaseasca pastrand o distanta laterala corespunzatoare

dar stai , depasirea facuta in momentul in care depasesti viteza legala admisa pe sectorul de drum nu prea mai e regulamentara

e pur ipotetica treaba , eu din bun simt ma uit f des in retrovizoare sa vad cand vine cate un bizon ca sa ii fac loc si ii fac daca nu ma incomodeaza pe mine la mers careva de pe banda 1

This post has been edited by L!nuX: 16 Sep 2008, 00:09


--------------------
Renault Megane 1.6 16v - 2007 - Numar personalizat !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 16 Sep 2008, 00:17
Post #126


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Pai nu cred ca sugera nimeni sa te dai pe banda 1 cand n-ai loc... E vorba ca daca ai banda 1 libera, si mergi pe banda 2, indiferent ca ai 50 km/h sau 200 km/h, frumos e sa faci loc la cei ce vin mai repede. Nu tine decat de bun simt.

Acum si idiotii care dau flashuri de la 1 km si ai loc, n-ai loc, te flashuiesc de nu stii ce-i cu tine, da, si ei sunt imbecili. Ca sa nu mai vorbim ca noaptea nu cred ca la viteza aia e bine sa-l orbesti pe soferul din spate.

Dar vorbim de nesimtitii care nu se dau, orice ar fi, de parca e soseaua lor.


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claus
post 16 Sep 2008, 00:25
Post #127


private spice


Group: Members
Posts: 1.695
Joined: 27 November 03
From: Bucuresti




linuxe, e vorba de cazurile in care masina de pe banda 2 merge cu aceeasi viteza cu masina de pe banda 1 (sau, mai rau, masina merge pe banda 2, cand pe banda 1 nu e nimeni.. caz in care prefer sa asteeeeept pe banda 2, pana schimba respectivul banda) ..n-am zis ca mi s-ar parea corect ca masina din fata sa imi faca mie loc.. ci doar sa existe bunul simt de a folosi corect benzile de circulatie..
daca e loc sa depasesc pe contrasens (si nu e linie continua) o fac cu mare placere

si.. nu flashuiesc pe nimeni (cum am mai spus, prefer sa astept decat sa enervez)


--------------------
renault megane II 2003 confort dynamique
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 16 Sep 2008, 06:51
Post #128


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




Apropo de mers cu pozitiile... Aseara pe la 23:00 a trebuit sa duc pe cineva acasa. Stiti ploaia care a fost aseara, nu? Buun. Practic eu nu vedeam mare lucru in oglinzile retrovizoare si totusi au fost cel putin 5 ( nu glumesc ) care mergeau cu pozitiile huh.gif si nu din sensul opus, ci in acelasi sens cu mine. Consuma rau becurile astea...



ONTOPIC: De unde au prins femeile atata tupeu (prostesc de altfel) in trafic?

This post has been edited by blak2oo8: 16 Sep 2008, 06:56


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sorin1967
post 16 Sep 2008, 07:55
Post #129


Membru autentic


Group: Members
Posts: 426
Joined: 29 March 05
From: Bacau




Ce dracu cauta Florin Calinescu la PLN mad.gif Dezgustator... bash.gif


--------------------
ML 350 2013 - BC-35-SDS
MERCEDES ML 350 BLUETEC , TOT ALL INCLUSIVE
MEGANE 2.2 1,9 DCI ALL INCLUSIVE
Nu-mi pare rau ca sunt roman, ci ca altii sunt...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SwatKat
post 16 Sep 2008, 08:15
Post #130


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.087
Joined: 22 June 04
From: eterna si fascinanta RO




Aseara in parkingul de la Unirii. Eram la et 3 parca sa platesc la casa.. Stateam la coada si ma uitam pe tunelul de coborare.. venea o Skoda Fabia... intorc capul si doar ce aud..POC... Bineinteles era o tanti si se proptise cu masina in perete... WTF? Nu era nimeni, cat de greu e sa cobori pe acolo, sa tii de covrig? O fi incurcat pedalele...

Cert e ca a plecat cu spoilerul spart pe tot coltul dreapta fata, nu stiu daca si aripa... blink.gif


--------------------
Skoda O3 FL 1.4TSI DSG 2017
Ex -M2.2, 1.5/100
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
L!nuX
post 16 Sep 2008, 11:21
Post #131


Membru decent


Group: Members
Posts: 1.316
Joined: 4 January 08
From: Bucuresti




daia e diferentiere la casco intre femei si barbati crazys4.gif


--------------------
Renault Megane 1.6 16v - 2007 - Numar personalizat !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
NadaLina
post 16 Sep 2008, 11:50
Post #132


Membru


Group: Members
Posts: 161
Joined: 11 July 07
From: constanta




QUOTE(L!nuX @ 16 Sep 2008, 12:21)
daia e diferentiere la casco intre femei si barbati  crazys4.gif
*


nono.gif eu nu am auzit de o astfel de diferenta,diferenta se face in accidente wink.gif radmasa.gif iar apare in discutie femeia sofer? happy.gif radmasa.gif


--------------------
Renault Symbol 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Flamingo
post 16 Sep 2008, 12:03
Post #133


Membru "SPARKY Team"


Group: Banned
Posts: 1.064
Joined: 20 February 06
From: Bucuresti




QUOTE(veronik @ 16 Sep 2008, 11:50)
nono.gif eu nu am auzit de o astfel de diferenta,diferenta se face in accidente wink.gif  radmasa.gif iar apare in discutie femeia sofer? happy.gif  radmasa.gif
*



Pai nici n-a disparut si nici n-o sa dispara vreodata discutia, doar ca le mai scapa baietilor din cand in cand. radmasa.gif


--------------------
HYUNDAI i10, full options 2008
A fost o data ca niciodata un Renault Clio DCI din 2004, full options, care s-a transformat intr-o zi de aprilie, in teren pentru casa...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marian-j
post 16 Sep 2008, 12:58
Post #134


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.580
Joined: 10 January 08
From: Timișoara




lurk0000.gif icon_mrgreen.gif


--------------------
--- --- ---
Cupeu cu dop
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Hack
post 16 Sep 2008, 13:14
Post #135


Megan' ti-ai luat?!


Group: Members
Posts: 5.147
Joined: 12 April 07
From: The Moon




Io am auzit la TV ca va fi o diferentiere intre femei si barbati la asigurari, adica femeile vor plati mai putin pentru ca cica sunt mai atente biggrin.gif .

This post has been edited by Hackmikey: 16 Sep 2008, 13:22


--------------------
Reno Megan' Sedan 2.2 2007 Expression 1.6l/16V/110CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
crisolro
post 16 Sep 2008, 13:18
Post #136


Posts: 1.435.866


Group: Members
Posts: 1.884
Joined: 9 November 07
From: Bucuresti




pai cine a zis ca din neatentie o comit?


--------------------
Renault Clio IV Life 2015, 1.2 16V/75 cp Ford Ecosport 2018, 1.0 125cp - cu nr absolut normal
Daca vreodata ai impresia ca nu mai exista nimeni caruia sa-i pese daca mai traiesti, incearca sa nu platesti cateva rate la banca.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
NadaLina
post 16 Sep 2008, 13:25
Post #137


Membru


Group: Members
Posts: 161
Joined: 11 July 07
From: constanta




blink.gif eu snt singura femeie de aici? rolleyes.gif chiar snt singura? blink.gif se pare ca da radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif


--------------------
Renault Symbol 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marian-j
post 16 Sep 2008, 22:59
Post #138


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.580
Joined: 10 January 08
From: Timișoara




Intradevar,coana veronik,pe forum cam subtirica reprezentarea feminina!
Dar pe strazile patriei?Se cam schimba situatia!
Voi posta mai jos o poza!Un "cinciar" ,ultima flatulenta,parcat cu roata dreapta spate pe bordura si cu celalte trei pe carosabil!Avarii aprinse?Nici vorba!Ce-s alea?Zona aglomerata(la cateva sute de metri de centru!),doua benzi pe sens,statie de tramvai in stanga,la doi metri in fata trecere de pietoni si din douazeci in douazeci de metri niste table rotunde ce "glasuiau" ca oprirea ar fi interzisa pe acolo!Ce era in dreapta?Un soi de placintarie gen "Fornetti".Ei si ajungem si la (normal!!) ocupantele locurilor din fata!Doua farfuze(gen pitzi!) "băpsite" ca niste sorcove se indopau(normal!!) cu foietaje aburinde.Le durea fix in (viitorii) hemoroizi de fraierimea ce se inghesuia pe a doua banda ca se le ocolesca!Da-i dreaq de viermi!Sa ocolesca ca d'aia au volane,nu?Ca sa fiu,totusi,ontopic nu m-am prins cum naiba au reusit sa urce roata aia de 17" cu un talon de maxim doua degete pe bordura inalta de cel putin 15 cm! blink.gif Dar ce nu poate face o femeie daca chiar isi doreste acel lucru?Am vrut sa le fac si o poza din fata dar,sa-ti spun cinstit,mi-a fost jena!

This post has been edited by marian-j: 16 Sep 2008, 23:13

Attached thumbnail(s)
Imag007.jpg ( Size: 230.25k ) Number of downloads: 140


--------------------
--- --- ---
Cupeu cu dop
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
shteffanivlad
post 17 Sep 2008, 07:52
Post #139


Membru cu ESP/ASR


Group: Members
Posts: 691
Joined: 2 July 07
From: Bucuresti




Trebuia sa ii lasi numarul la vedere...

Sunt nedumerit de urmatoarea chestie: ne vrem europeni, plangem toti dupa civilizatia din Austria, Franta, Germania sau Danemarca. La noi nu se aplica legile nene. Uite, de exemplu, pitipoanca din poza lui Marian, daca lua acum o amenda de 300-500 euro, nu mai parca niciodata pe interzis...


--------------------
Renault Megane II.2 Sedan Privilege 1.5dCi Ianuarie 2008 / LMSE - B-81-LXV
iGO Primo cu Ioana
Statie CB TTi cu antena pe plafon
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
NadaLina
post 17 Sep 2008, 08:19
Post #140


Membru


Group: Members
Posts: 161
Joined: 11 July 07
From: constanta




slap.gif gresala este a celor din trafic ,frate coboram si ii ziceam (nu injuraturi, nu cearta)ceva fufulitei de ii intra mancarea cu noduri carosabilul nu e restaurant

sofer1.gif duminica eram pe centura bucurestiului mergeam spre autostrada in spatele meu o masina gri metalizat o duduita blonda la volan ,eu 100 si ceva,ea in spatele meu semnalizeaza ca vrea sa depasasca si..... blink.gif ramane cu semnalizarea jumatate de ora a semnalizat nici nu depasa nici nu oprea semnalizarea ii fac semn sa ma depasasca da ea nimic,nici altu nu a putut sa o depasasca ...
icon_mrgreen.gif cate odata ajung la vorbele voastre blush.gif fufulitele astea de 19-20ani nu au ce cauta la volan....am spus si o mai repet un sofer adevarat are microbul sofatului in sange. wise_guy.gif

post-336-1110552449.gif azi la munca in parcare 3 masini vandalizate geamuri sparte tapiterie murdarita .....un matiz,wv si un ford......nimeni nu a furat nimic din ele ....ce placere pe cretinoizii aia sa sparga geamurile unor masini.wv e a unei colege si a zis ca un geam o costa 300euroi gun3.gif

This post has been edited by veronik: 17 Sep 2008, 08:20


--------------------
Renault Symbol 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
M i h a i
post 17 Sep 2008, 08:21
Post #141


_______________________


Group: Members
Posts: 5.669
Joined: 12 September 06




QUOTE(L!nuX @ 16 Sep 2008, 00:08)
ipotetic vorbind , daca eu merg pe euro 85 cu 130 km/h , deci cu 20 km peste limita admisa si tu vi cu 135-140 ti se pare corect ca eu sa ma bag pe banda 1 unde sunt tiruri si soferi de duminica astfel incat sunt nevoit sa incetinesc ca sa ma poti depasii tu ?
*



Draga Linuxe> Daca nu ai unde sa te dai este normal sa nu te dai..Dar daca ai unde mi se pare o marlanie sa nu te dai la o parte...poti tu sa mergi cu 180 pe E 85...Daca un nebun vine cu 250 din spate de ce sa nu te dai daca ai unde?Este soseaua ta??Nu..este a tuturor..si toti merg cum vor..de aia este politie..nu trebuie sa faca participantii la trafic legile....

QUOTE(claus @ 16 Sep 2008, 00:25)
si.. nu flashuiesc pe nimeni (cum am mai spus, prefer sa astept decat sa enervez)
*




Am fost la munte cu un Golf 5 cu bixenon..si eu am preferat sa astept in spatele unuia care mergea pe banda 2 cu 90 km ,iar banda 1 era libera-libera(numai noi eram pe drum)...eu am preferat sa astept cu faza lunga aprinsa icon_mrgreen.gif ..este irezistibil bixenonul de pe golf.. tongue.gif nu a rezistat nimeni mai mult de 10 secunde rolleyes.gif


--------------------
------ ------ ------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Fratzica
post 17 Sep 2008, 08:35
Post #142


Zen


Group: Moderatori
Posts: 2.912
Joined: 6 April 04




QUOTE(veronik @ 17 Sep 2008, 09:19)
wv e a unei colege si a zis ca un geam o costa 300euroi  gun3.gif
*



E blindat polo colegei? Un geam normal de polo e 2 mil la reprezentanta.


--------------------
Kia Sportage T-GDI 2021
"The happier we are, the less we see." - some japanese guy
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 17 Sep 2008, 08:35
Post #143


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




QUOTE(veronik @ 17 Sep 2008, 08:19)
post-336-1110552449.gif azi la munca in parcare 3 masini vandalizate geamuri sparte tapiterie murdarita .....un matiz,wv si un ford......nimeni nu a furat nimic din ele ....ce placere pe cretinoizii aia sa sparga geamurile unor masini.wv e a unei colege si a zis ca un geam o costa 300euroi  gun3.gif
*




am mai citit pe un alt forum de un mercedes abia adus din germania. Au intrat in masina si au inceput sa dea cu ciocanu in tot ce au apucat... practic masina era inutilizabila din interior ohmy.gif huh.gif


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Fratzica
post 17 Sep 2008, 08:36
Post #144


Zen


Group: Moderatori
Posts: 2.912
Joined: 6 April 04




asta se numeste reglare de conturi smile.gif


--------------------
Kia Sportage T-GDI 2021
"The happier we are, the less we see." - some japanese guy
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
NadaLina
post 17 Sep 2008, 08:39
Post #145


Membru


Group: Members
Posts: 161
Joined: 11 July 07
From: constanta




QUOTE(Fratzica @ 17 Sep 2008, 09:35)
E blindat polo colegei? Un geam normal de polo e 2 mil la reprezentanta.
*


blindata? radmasa.gif nu este o personalitate sa ii tr masina blindata radmasa.gif
eu spun ce a zis ea deci daca minte ea mint si eu smile.gif ...involuntar radmasa.gif si pana la urma tot paguba e si pt ce pt placere? sleep.gif

This post has been edited by veronik: 17 Sep 2008, 08:40


--------------------
Renault Symbol 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Fratzica
post 17 Sep 2008, 08:41
Post #146


Zen


Group: Moderatori
Posts: 2.912
Joined: 6 April 04




eh, romanu se lauda cu orice in fond, nu? Ce, n-ai mai vazut geamuri de polo placate cu aur? E unicat polo ala, nu mai e nici unu cu seria aia de sasiu in lume.


--------------------
Kia Sportage T-GDI 2021
"The happier we are, the less we see." - some japanese guy
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adi_ar
post 17 Sep 2008, 09:11
Post #147


Membru autentic si conservator


Group: Moderatori
Posts: 4.436
Joined: 23 February 07
From: Arad




Reafirm cele spuse cu ceva timp in urma: soferii justitiari, indiferent cata dreptate au, genereaza o problema in plus si nu rezolva nimic.
Exista autoritate, politie si noi platim taxe pentru ca ei sa ne asigure linistea si siguranta in trafic !

Ce putem noi face, in schimb, este sa manifestam atitudine civica.
Marian, de ce ai acoperit numarul ? Lasa-l acolo, poate se recunoaste, desi ma indoiesc ca pitipoacele in cauza citesc reno.ro.
Eu, in asemenea situatii flagrante si altele similare, trimit fotografiile, cu data imprimata si semnatura, la politie (inclusiv fotografiile cu masinile lor parcate aiurea) .
O fi bine ... o fi rau ?
Deocamdata n-am simtit sa ma "vaneze" pentru asta, desi am luat un radar ! smile.gif



--------------------
Renault Megane 2.1 Sedan 1.5 dCI 2005
iGO 9.6.29.357899
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 17 Sep 2008, 09:42
Post #148


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




Adi de acord ca nu este in regula sa facem noi pe justitiarii, am vazut situatii in care se punea frana brusca ca sa il invete minte.... dar cel care a pus frana nu prea s-a gandit ca poate o sa faca ditamai accidentul cu victime.

Si pe mine ma mai enerveaza unu si altul... de exemplu ieri i-am demonstrat unuia cu Tico ca nu se poate strecura tot timpul ( asta dupa ce mi-a taiat fata urat ). Si-a aprins omu tigareta si a stat. Daca n-ar fi fost nesimtit i-as fi facut loc sa treaca.


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
verde
post 17 Sep 2008, 09:54
Post #149


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.127
Joined: 5 September 06
From: Pitesti




adi_ar , legat de numar acoperit, am vazut ca si TV urile folosesc practica acoperirii nr auto; nu cumva e un aspect juridic la mijloc? Ca trimiti matale la politie e una da aici e folosire publica.


--------------------
megane 3 /clio 4 ....dci 110 /1,2aspirat ....2015 /2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adi_ar
post 17 Sep 2008, 12:20
Post #150


Membru autentic si conservator


Group: Moderatori
Posts: 4.436
Joined: 23 February 07
From: Arad




Este cam neclar si acolo (in media) ce acopera si ce nu !
Intr-un fel ai dreptate, decat ca publicarea de catre orice mijloc media este una (suspusa unor obligatii specifice unei institutii media si supusa normelor CNA) iar postarea, in nume personal, pe un forum este alta.
Ca sa fiu sincer, la nesimtirea unor asemenea specimene, nu cred ca ar trebui sa avem remuscari ca le-am "patat" imaginea.
Atunci cand se transmit imagini de la un accident cu sau fara victime nu se acopera (decat arareori) numarul celui implicat / vinovat si atunci de ce ar trebui acoperit numarul unui nesimtit ? Pentru securitatea personala, da, este mai bine sa nu risti ca proprietarul sa fie un "baiat de baiat" cu multi "preteni".
Uneori sunt uluit ce reactii isterice au unii la vederea camerelor, chiar daca n-au nici un motiv.

Din pacate, unii ca acestia, chiar daca si-ar vedea fotografia pe postul national, ar reactiona tot cu: "Ma doare-n palarie de voi, ... la o scara mai mare !".


--------------------
Renault Megane 2.1 Sedan 1.5 dCI 2005
iGO 9.6.29.357899
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
902 Pages « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 14:45
Dacia