Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Kangoo electric, Exista dar nu se discuta despre el

bogdan1978buc
post 29 Mar 2007, 19:57
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 264
Joined: 23 January 06




Am tot auzit despre acest model, am citit si pe net, am gasit preturi, review-uri, dar ca si in UK sau Germania, nu se prezinta asemenea model clientilor, sau macar pe site-ul lor ca si o victorie impotriva efectului de sera, etc. Poate sta foarte bine alaturi de titlul de campion mondial in Formula 1, care sincer sa fiu cat de fan sunt eu reno, dar nu cred sa-l mai obtina si anul asta.
Voi ati auzit ceva despre el, ce parere aveti?

P.S. scuze ca postez aici, dar nu se incadra nici in aria Clio nici Twingo sau Megane, cred ca trebuie modificat titlul ariei astfel incat sa fie inclus si Kangoo pe undeva ca e tot de-a noastra.


--------------------
Renault Megane 2006 1.5dci
Megane 82 cp, putin mai rapid decat cele uzuale :)
Broker asigurari.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
el_marcu
post 19 Feb 2008, 22:08
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 14
Joined: 13 June 07




am obervat si eu ca nu se vorbeste de "fabuloasul"kangoo,o masina buna cat este in garantie(adica 50000km),ai sarit de 50000km este o povara.Cad pe rand:caseta,bieletele,amortizoarele,...La ce pret are este foarte SLABUTZA


--------------------
dacia 1310 berlina 97-cn3
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radone_cri2003
post 26 Feb 2008, 21:00
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 24
Joined: 3 September 07




QUOTE(el_marcu @ 19 Feb 2008, 22:08)
am obervat si eu ca nu se vorbeste de "fabuloasul"kangoo,o masina buna cat este in garantie(adica 50000km),ai sarit de 50000km este o povara.Cad pe rand:caseta,bieletele,amortizoarele,...La ce pret are este foarte SLABUTZA
*


Eu sunt de alta parere....
Am Kangoo (masina de servici) 1.5 dci cu 4 usi ,AC,ABS,Geamuri si Oglinzi elecrtrice ...ce mai ,are de toate.Sunt foarte foarte multumit de ea.Am aproape 100 000 de km si inca nu m-a lasat nimic la ea ba dimpotriva inca se comporta ca si cum ar fi noua.Consum f bun si f silentioasa.Este o masina foarte buna si foarte practica.


--------------------
renault scenic rx4 2001/1.9 dci 101 cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BiGBearRO
post 27 Feb 2008, 11:25
Post #4


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.338
Joined: 19 October 05
From: de unde se da ora exacta




Off-topic:
E clar ca sunt foarte multe Kangoo-uri in RO, vorbiti cu un admin sa va faca un topic separat, cel mai bine ar fi un topic de Utilitare cu subtopicuri (master, kangoo, express, trafic, etc), are el Modus topic si sunt cateva.


--------------------
Toyota AURIS Touring Sport 2015 - IF-94-URS
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

ETask
Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 20th April 2024 - 02:15
Dacia