Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

42 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

[Bucuresti] Serus, Bld. Timisoara 60E, Sector 6

Ge0rge
post 21 Dec 2006, 21:34
Post #31


Membru autentic


Group: Members
Posts: 384
Joined: 23 February 06




Spune-mi te rog cat costat operatiunea "inlocuit aripa + aparatoare noroi "? am o zgaraietura pe o aripa de la un T si as vrea sa o schimb la primavara


--------------------
EX Clio Symbol 1.4 Astra H Enjoy+ 1.6 115Hp 2007
Buy Date: 10.04.2006
Sell Date: 19.02.2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
octav99
post 12 Jan 2007, 23:59
Post #32


membru


Group: Members
Posts: 209
Joined: 13 November 06
From: Romania




stie cineva cum se comporta cei de la serus in atelierul de tinichigerie? daca au obiceiul sa mai schimbe si alte piese pt. ''prieteni''?
de obicei asa se procedeaza in romania ,duci masina cu ceva si cand o iei vezi ca parca franele merg mai prost etc. ;mai schimba si ei diverse piese
ce pot sa fac pt a fi sigur ca nu-mi schimba nimic ana stand la ei cel putin 4-5 zile?


--------------------
- - - - -
Megane2.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andu911
post 13 Jan 2007, 03:58
Post #33


Membru autentic


Group: Members
Posts: 5.164
Joined: 18 February 05
From: Bucuresti - Berceni




vezi ce am scris eu in topicul despre cobalcescu dr taberei

Am lipit niste bonuri pe care le aveam eu, pe capacul de la motor.
La frane mai greu, ca trebuie pusa pe rampa si nu se baga, deja e prea mult. Ei iau ceva ce e la indemana....un senzor...ceva de genul asta.


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
octav99
post 13 Jan 2007, 15:51
Post #34


membru


Group: Members
Posts: 209
Joined: 13 November 06
From: Romania




@ andu911
mersi frumos de idee smile.gif


--------------------
- - - - -
Megane2.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bacu
post 15 Jan 2007, 09:03
Post #35


Membru Privilegiat


Group: Members
Posts: 1.956
Joined: 11 May 06
From: Luxembourg




eu am avut masina la reparat la serus (lovita in stanga fata). mi-au reparat-o destul de ok, dar dupa am observat ca nu mai suna alarma... cand le-am spus celor de acolo, mi-au spus ca masina fiind luata de la meridian, si alarma fiind montata tot acolo, trebuie sa ma duc acolo sa o repar...

ceea ce am si facut, insa numai sambata asta (la serus fusesem la inceputul lui noiembrie). de ce credeti ca nu mergea alarma? pentru ca nu mai avea goarna deloc...

azi o sa incep scandalul.


--------------------
Honda CRV 2017 Executive Sensing 1.6 iDtec 9AT
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
JADRRO
post 15 Jan 2007, 20:52
Post #36


Membru " moderat "


Group: Members
Posts: 311
Joined: 31 August 05
From: Bucuresti




a disparut goarna ?!


--------------------
Renault Laguna 3 2.0 dCi 150 CP,2008,xenon,trapa,cabasse,handsfree
Nissan Pathfinder XE,2,5 dCi,174 CP,2007,Silver Lightning
Powered by RENAULT , driven by passion
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
octav99
post 15 Jan 2007, 23:14
Post #37


membru


Group: Members
Posts: 209
Joined: 13 November 06
From: Romania




tipic pt serus !!!!!!!!!!!!!!
azi am lasat-o la ei pt.vopsit usa si aripa dr fata
la ora 11 am predat-o unuia trimis de vestitul ing.Soare, care la ce dioptrii avea nu prea vad cum il lasa sa ia in primire masini(inspectie vizuala) , pe la 15.30 m-am infiintat in curte si mi-am vazut masina de doar 1,5 luni fara usa si aripa ;
in locul usii o folie prin care batea vantul, jos pe pres in dreapta cutiile cu suruburi si alte maruntisuri ,portbagajul deschis cu toate accesoriile de pe usa in el+oglinda dar aveam folii pe scaunele din fata si pe volan
e !!!!!! si m-am uitat de jur imprejur(puteam sa fur din portbagaj ce vroiam, dar am preferat sa-l inchid) si stupoare :
usa dreapta spate sub geam cam o palma matuita vopseaua ,au incercat sa o stearga cu ceva dar au matuit lacul - puternic vizibil
tot pe usa din dreapta o pata de noroi de la bandou la prag desi am dus masina bec, lucea ca un cristal
am mers in atelier si am vazut usa si aripa jos pe langa cuptor dar ing. soare care raspunde de masina , ''lipseste momentan''
nu pot sa cred cat de nesimtiti si kknari pot fi astia care lucreaza acolo
cat despre problema cojirii consolei centrale azi nu aveau acumulatorii incarcati si urma sa faca ei poza la bord mai tarziu!!!!!!!!
tara de kk! sad.gif


--------------------
- - - - -
Megane2.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rttt_gia
post 16 Jan 2007, 07:08
Post #38


ExRenoAR


Group: Members
Posts: 488
Joined: 21 February 05
From: Bucuresti




Soare e un baiat istet: am dat comanda acum 1-2-3 ani de usita aia de plastic de la rezervor... si mi-a zis ca vine in cateva zile. Dupa 10 zile m-am dus eu acolo si i-am zis sa imi puna capacul pt ca ar fi trebuit sa vina. S-a invartit pe acolo si mi-a zis ca nu a venit, dar ca nu e problema ca are el o masina noua in service si luam de acolo si cand o fi sa vina al meu il pune pe ala tipului cu masina noua(mentionez ca nu il comandase - a uitat)
Serus e baza


--------------------
Kia Cee'd 1.6 L
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 16 Jan 2007, 11:05
Post #39


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




La inceput faceau treaba si si-au facut un renume.Dupa aia, a ramas renumele si usor-usor s-a dus dracu' si renumele!


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bliss
post 16 Jan 2007, 12:33
Post #40


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




Am patit si eu o chestie ciudata cu SERUS cand am avut-o la reparatie. Usa dreapta fata inlocuit, usa stanga fata indreptat usor si vopsit. Reparatia foarte buna, plastice pe tapiterie, spalata frumos la predare.
Doar ca la o saptamana dupa ce-am luat-o m-am uitat la motor sa vad de lichide. Capatul jojei disparut in misiune. Ma uit mai bine, joja iesea din fanta ei, dar era prinsa sub una din lateralele capaculului de plastic al motorului. Am desfacut capacul si am scos capatul de acolo, joja din fericire inca intr-o bucata. Imi aduc aminte foarte exact ca nu era asa cand am dus-o, deci cineva a umblat pe-acolo cat a fost in service (5 zile). Ce mama drqului or fi cautat la motor, ei stiu, ca nu aveau nimic de reparat acolo si nici eu nu le-am zis sa se uite. Sper doar sa mai fie filtrul de aer intr-o bucata, bujiile originale etc. mad.gif


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
octav99
post 16 Jan 2007, 21:27
Post #41


membru


Group: Members
Posts: 209
Joined: 13 November 06
From: Romania




@ bacu
nu ne spui si noua ce ai facut cu goarna?
au recunoscut sau......................... , ca eu ii astept sa o comita catusi de putin si le trimit si opc si ii amenit si cu tribunalul


--------------------
- - - - -
Megane2.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bacu
post 16 Jan 2007, 22:58
Post #42


Membru Privilegiat


Group: Members
Posts: 1.956
Joined: 11 May 06
From: Luxembourg




am fost dimineata la 9 la ei. s-au tot uitat la ea pana pe la 10, dupa care a trebuit sa plec la servici ca nu mai puteam sa stau, urmand sa iau masina seara...

incepuse unu pe acolo ca si-a adus el aminte ca goarna fusese sparta in accident... dupa ce l-am bagat in p#$%$^ masii a zis ca a facut o confuzie, ca cica era vorba de o alta masina...

am fost la 6 sa o iau si mi-au pus intr-adevar o goarna noua, nu am mai stat la discutii ce si cum...au zis ceva de genul ca cel care s-a ocupat de masina a omis sa o puna la loc, dar ca acum nu o mai gasesc exact pe aia a mea dar dar ca au facut o combinatie cu cei de la firma care le pune lor alarme si mi-au pus una noua.

nu mai trec in viata mea prin serviceul ala mizerabil si inghesuit. acum ma gandesc daca nu mi-or fi furat naibii si altceva de pe masina, sau daca nu mi-or fi schimbat vreo piese ceva.... ohmy.gif

This post has been edited by Bacu: 16 Jan 2007, 23:03


--------------------
Honda CRV 2017 Executive Sensing 1.6 iDtec 9AT
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
octav99
post 16 Jan 2007, 23:09
Post #43


membru


Group: Members
Posts: 209
Joined: 13 November 06
From: Romania




bine macar ca ti-au rezolvat problema cat de cat smile.gif


--------------------
- - - - -
Megane2.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 17 Jan 2007, 09:48
Post #44


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




De rezolvat au rezolvat dar cine stie la ce au mai umblat dupa incidentul asta, asa ca razbunare! ohmy.gif


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bacu
post 17 Jan 2007, 10:38
Post #45


Membru Privilegiat


Group: Members
Posts: 1.956
Joined: 11 May 06
From: Luxembourg




Solon! Te rog, opreste-te! happy.gif

nedumerire.gif


--------------------
Honda CRV 2017 Executive Sensing 1.6 iDtec 9AT
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 17 Jan 2007, 13:11
Post #46


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




Hai Bacule, ca glumesc! Da-i in spanac ca n-or fi asa nemernici!
Pe mine ma enerveaza paranoia asta a noastra coroborata si cu magariile din service, rezultanta fiind o mare frica de service-uri.


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bacu
post 17 Jan 2007, 23:47
Post #47


Membru Privilegiat


Group: Members
Posts: 1.956
Joined: 11 May 06
From: Luxembourg




uite ca am descoperit si un lucru bun, na!

acum imi merge butonul din telecomanda cu deshiderea portbagajului, inainte nu mergea, urla alarma cand il foloseam... victorie.gif


--------------------
Honda CRV 2017 Executive Sensing 1.6 iDtec 9AT
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RamsesII
post 18 Jan 2007, 00:02
Post #48


Membru autentic


Group: Members
Posts: 213
Joined: 23 September 05




Mi s-a ars becul de faza scurta din dreapta. Pe cel din stanga, cand mi s-a ars, l-am schimbat singur (m-am chinuit o ora dar am reusit). La cel din dreapta imi rupeam mana asa ca am decis sa ma duc la Serus (cumparasem deja becul). Ma gandeam ca dau pe manopera mai mult decat pe bec, dar, surpriza.. mi l-au montat gratis! Aici m-au dat putin pe spate, ca sunt multumit de ei doar 75%. Acu n-am ce face si trebuie sa le dau o bila alba smile.gif


--------------------
Renault Megane / Skoda Octavia II
Estate 1.5 Dci 80CP / 1.9 TDI 105 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
octav99
post 18 Jan 2007, 23:09
Post #49


membru


Group: Members
Posts: 209
Joined: 13 November 06
From: Romania




azi am luat masina de la ei! , bagata luni la pranz
aseara cand am trecut pe acolo si am vazut ca nu au facut nimic toata ziua la masina m-am dus la SOARE si l-am intrebat de ce nu au montat nimic ; simplu....... nu au confirmarede plata de la asigurari
am bagat mana in buzunar am ''percutat'' 1 mil , m-i s-a multumit, si am fost chemat azi sa rezolvam cu asibanu'
la 16.30 prezent la serus , masina nici in curte, nici in atelier; ma duc la SOARE care m-a pune sa completez o cerere de despagubire spre asiban si sa astept 15min. ca masina e la spalat
ma duc sa vad masina, care intradevar era in spate la spalat, caut defecte pe vopsea .. nimic , in schimb pe usa pe care au matuit vopseaua la demontat au dat cu ceva polish dar nu mai e cum a fost!
am luat-o si am plecat !
multumit de ei 80-90% dar, abia dupa ce am dat spaga
aviz celor care trec pe acolo : da-ti ceva la baieti ,astia care raspund SOARE sau ARSENESCU, si ridicati masina fara nici un accept de plata !!!!!!!!!!!! si probabil si-or face treba mai cu simt de raspundere!!!!!!!!!!!!!!! smile.gif


--------------------
- - - - -
Megane2.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RamsesII
post 18 Jan 2007, 23:28
Post #50


Membru autentic


Group: Members
Posts: 213
Joined: 23 September 05




Hm, acum ca aud de spaga, inteleg si io in sfarsit sictirul si calitatea lucrarilor de acolo cand am apelat la ei (la ambii, din pacate) smile.gif


--------------------
Renault Megane / Skoda Octavia II
Estate 1.5 Dci 80CP / 1.9 TDI 105 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
octav99
post 18 Jan 2007, 23:36
Post #51


membru


Group: Members
Posts: 209
Joined: 13 November 06
From: Romania




ramses astai tara in care traim ! vor mai trece 2-3 generatii sa se schimbe ceva !
si ce-ai face tu in locul mae cand vezi ca se lucreaza 2 zile la masina in mod noral si in a treia nu se atinge nimeni de ea?
sa nu crezi ca sunt adeptul spagii , dimpotriva O DETEST, dar nu ai ce-i face unde pot evit dar de cele mai multe ori a fost nevoie; chiar si ptr. o cutie de tel de 37. cm aflat in garantie am dat 50.000 , de-o bere!
sad.gif


--------------------
- - - - -
Megane2.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 23 Jan 2007, 00:41
Post #52


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




Pe 12 sunt programat si eu pentru o indreptare si vopsire de usa. Cica in 3 zile m-ar rezolva si imi dau masina cum o termina, nu trebuie sa stau dupa confirmarea platii de la casco. Daca nu o sa iasa ca noua o sa-i pun sa o refaca.


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DrK
post 8 Feb 2007, 13:21
Post #53


Lapins Creed Assassin


Group: Members
Posts: 2.132
Joined: 5 January 07
From: From: From:




@ssilviu probabil ai asigurare la alianz.

Despre serus.. din pacate este unu din cele mai bune service-uri din bucuresti. Nu mai intelegeti gresit. Am spus cel mai bun dintre cele mai proaste. Am fost la mach1 sa imi vopseasca bara si am gasit becurile de la faza lunga si pozitie sparte... Am fost la ipso la revizia de 15.000 si mi-au inlocuit o roata.
Si acum vine Serus... Dupa ce am intrat cu partea fata dreapta a meganului in bara cu semnalizator a unui iveco am facut constatarea si am lasat masina la serus. Cat dureaza? 1 luna... Hmmm. Ok. o luna sa fie. Tin sa va spun ca dupa 2 saptamani dupa ce a "intrat la reparatie" masina era nemiscata din locul de unde au pus-o baietii. Reparatia a durat evident 1 luna jumate + asteptarea dupa asigurare. Cand am luat masina, dobitocii au uitat ca o bara vine si CU BANDOURILE NEGRE! Drept urmare le-au pus pe cele vechi. Aveam o infundatura pe partea stanga (partea ne-avariata) probabil din cauza unui dobitoc care a deshis usa si nu s=a uitat . Aici am terminat cu Megane. Urmeaza Clio. Am probleme la casetofon. M-au amanat baietii pana a iesit masina din garantie. Am probleme cu aerul conditionat. M-au amanat pana a iesit masina din garantie.
Mentionez ca toate reparatiile minore/majore la cele 2 masini le-am facut numai la serus. Le-am bagat 60 mil. in buzunar pentru niste reparatii la megane pentru ca vreau sa-l vand si evident ca si-au batut joc. Au uitat cum erau rotile si evident ca le-au amestecat. Mi-au spus ca amortizorul spate are uzura 30% (ASTA DUPA 4 ani!!!!) ca dupa 1 luna sa inceapa sa troncane. In ceea ce priveste furatul, nu am avut absolut nici o problema, nu au facut nici o modificare la masina si credeti-ma ca au avut ocazia de foarte multe ori.

Totusi per total nu am cum sa fiu multumit tocmai de aceea am ales ca masina noua sa nu mai fie Renault... Poate la altii o sa am noroc mai mult.


--------------------
Sedan Negru 2015
Bunul simt nu creste in pom.
Veni Vidi Discepto Exsecror Cesso
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
octav99
post 12 Mar 2007, 23:36
Post #54


membru


Group: Members
Posts: 209
Joined: 13 November 06
From: Romania




DEZMINTIRE post 49
Datorita unui coleg de forum, caruia nu-i dau inca numele ca''este usor sa faci rau'' si se pare ca si asa a facut el destul, dar si neglijentei mele ing. SOARE de la serus risca sa ramana fara servici,fiind acuzat de lucruri care nici macar nu pot fi demonstrate sau nu se vrea a fi demonstrate
RENAULT ROMANIA ar trebui macar sa contacteze persoana care a ''dat'' spaga daca nu la o discutie directa macar la telefon
se pare ca este mai credibila o postare pe internet care poate fi facuta de oricine are de reglat diferende cu personalul din service-uri
asa se intampla si in cazul lui SOARE ; acest amic, pt ca prieten s-a dovedit ca nu este, avand acces la calculatorul meu cu usurinta a putut posta sub numele meu o ABERATIE ; ulterior s-a dovedit ca el avea de platit o polita catre serus si cunoscand din discutiile avute ca imi repar masina la serus si ca de ea se ocupa seful de la tinichigerie SOARE i s-a parut mai usor sa posteze sub alt nume decat al sau
prctic eu am stat de vb. cu ing. SOARE de 2 ori
1 cand i-am predat dovada de la asigurari
2 cand mi-a predat cartela masinii si certificatul de ctc, in ambele cazuri in birou la tinichigerie-vopsitorie de fata cu cel putin 2-3 colegi ai sai si clienti la programari
practic nu prea aveam cand sa-i dau spaga sau sa-i cer vreun favor special
FAPTUL CA RENAULT ROMANIA NU DORESTE SA AFLE DIRECT DE LA PARTEA IMPLICATA VERSIUNEA ADEVARATA ,CARE POATE FI SI PROBATA, ESTE O NOUA DOVADA CA DUC LIPSA SI DE IMPARTIALITATE SI NICI NU-I INTERESEAZA CU ADEVARAT CE SE INTAMPLA IN RETEAUA DE SERVICE
POSTEAZA UNU CA X I-A SPAGA SAU SCHIMBA DEBITMETRELE IN SERVICE-UL Y SEDINTA SI-L DAM AFARA FARA NICI O CERCETARE AMANUNTITA SAU BAZA LEGALA
mentionez ca SOARE , desi s-a ocupat de 2 ori intr-un interval destul de scurt de timp de reparatia masinii mele nu a dat impresia ca ar dori sa fie si el ''omenit'' pt. faptul ca s-a ocupat de remedierea problemelor avute , chiar intr-o discutie cand mi-a predat masina mi-a subliniat ca'' de asta sunt platit ''
doresc sa-mi cer SCUZE pentru problemele cauzate ing. VICTOR SOARE si sper ca cei de la renault romania sa binevoiasca sa ma contacteze pt. ca datele mele sunt in baza lor iar VICTOR SOARE nu are nici o legatura de familie cu mine ca sa-l apar sau sa pledez in favoarea lui.Practit din neglijenta si buna mea credinta s-a ajuns la amenintarea cu datul afara a uniu om care in cazul meu NU A PRETINS NICI UN FOLOS MATERIAL SAU DE ALTA NATURA!
singurele probleme avute au fost cele din postul nr.37 unde este descris de mine personal faptul ca s-a procedat la dezasamblarea partilor avariate ale masinii in decurs de 2-3 ore , in vederea repararii lor, desi in acea dimineata i-l cunoscusem prima data pe Soare.
doresc sa-mi cer scuze si colegilor de forum care au citit postarea cu nr.49 facuta sub nick-ul meu sad.gif


--------------------
- - - - -
Megane2.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RamsesII
post 13 Mar 2007, 01:14
Post #55


Membru autentic


Group: Members
Posts: 213
Joined: 23 September 05




So... Renault Romania chiar citeste forumul? smile.gif Daca da... Bre! Am probleme cu aerul conditionat si astia din service ma tot amana pana iese din garantie! Se aude? biggrin.gif


--------------------
Renault Megane / Skoda Octavia II
Estate 1.5 Dci 80CP / 1.9 TDI 105 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 14 Mar 2007, 10:57
Post #56


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




@octav99:Nu vreau sa intru in nici o discutie si sper sa sari la gatul meu, dar scuza cu calculatorul e prea la indemana.Daca asa s-a intamplat, ghinion!


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Zetu
post 28 Mar 2007, 22:25
Post #57


Membru autentic


Group: Members
Posts: 633
Joined: 18 December 04




S-ar parea ca se mai decongestioneaza serviceul serus. O sa se deschida vis-a-vis serviceul nissan (bine nu cred ca ei aglomerau) dar am inteles ca se muta tinichigeria langa carrefouru militari, raman pe timisoara doua hale de mecanica si probabil o curte ceva mai goala.


--------------------
NISSAN QASHQAI 1.3 dct Tekna 2019
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
B-84-HWH
post 28 Apr 2007, 13:17
Post #58


Membru si atat


Group: Members
Posts: 83
Joined: 11 July 06
From: Bucuresti




Multumit in general de Serus, mai ales la ultima revizie unde au lucrat f atent. Din fericire la tinichigerie nu am calcat decat ca sa schimb niste jante lovite unde am avut de-a face cu Dl Soare care s-a comportat ok.
In rest, probleme doar la buzunar unde arde,dar prefer asa decat sa-mi tremure genunchii dupa reparatii prin ateliere dubioase. Asta pana nu gasesc pe forum vreun service recomadat pozitiv de toata lumea.


OFF:Uimitor, Renault Romania sare la gat daca aude ca cineva face treaba buna doar cu spaga. Deci sa inteleg eu ca se asteptau ca angajatii sa fie incompetenti nu rauvoitori. Aaa,daca sunt incompetenti nu e impotriva legii...Asa se explica!


--------------------
Renault Clio Bicorp 2004 Extreme 1,5 dci 82CP - B-84-HWH
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bashtalu
post 22 May 2007, 15:07
Post #59


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.051
Joined: 9 September 06
From: Bucuresti




sapt viitoare duc masina la serus pt revopsire, o fac pe casco, aproape toata masina, sunt curios sa vad cu va fi dupa....


--------------------
Audi A4 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claus
post 22 May 2007, 15:16
Post #60


private spice


Group: Members
Posts: 1.695
Joined: 27 November 03
From: Bucuresti




multa bafta.. esti foarte curajos daca faci asta la serus smile.gif


--------------------
renault megane II 2003 confort dynamique
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
42 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 20:04
Dacia