Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

28 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Geamuri fumurii / folie

vladus
post 3 Mar 2005, 12:37
Post #31


Membru autentic


Group: Members
Posts: 249
Joined: 22 September 04
From: Bucuresti




de unde asta cu interzisul iesirii din tara daca ai folie... sau nu m-am prins eu de poanta... laugh.gif Meghitzane cat te-a costat toata afacerea cu folia?


--------------------
Renault Megane2 2004 Dinamique
Renault Megane 2 Dinamique, negru, + clima + esp + Philips Blue Vision + in curand bord albastru
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Meghitzanul
post 3 Mar 2005, 13:11
Post #32


***** 4 ISOFIX


Group: Members
Posts: 1.619
Joined: 10 January 05
From: Bucuresti




5,8 mil lei.....cu factura, acte, tot tacamul. Sunt alte firme unde costa mult mai mult.......si nu voi spune numele firmei ca sa nu fac antireclama. Deci zic eu ca e bine. Oricum......parerea mea e ca se merita fiecare leu pe care l-am dat....pe langa faptul ca masina arata acum mult mai bine.....mai sunt si multiple avantaje......va zic eu.

Si acum sa-i raspund si lui Johnny:......nu, luneta nu se da jos ci doar se scoate capitonajul de sub luneta ca sa nu se murdareasca si bineinteles se scoate si a treia lampa stop. In rest.........la portiere se scot fetzele la portiere iar geamurile laterale se scot de tot.

This post has been edited by cmandrei: 10 Mar 2006, 10:18


--------------------
VW Passat Variant 2.0TDI 170cp DSG 2008
Audi A3 Sportback 2.0TDI 140cp DSG 2008
ex Renault Megane 1.6 16v 2004
Alan 42 + Sirio Turbo 2000 / Alan 42 + Sirio Turbo 1000
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vladus
post 3 Mar 2005, 16:28
Post #33


Membru autentic


Group: Members
Posts: 249
Joined: 22 September 04
From: Bucuresti




pai ca sa nu faci reclama da-mi si mie pe privat locul unde le-ai pus smile.gif sar'na


--------------------
Renault Megane2 2004 Dinamique
Renault Megane 2 Dinamique, negru, + clima + esp + Philips Blue Vision + in curand bord albastru
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Face
post 3 Mar 2005, 16:31
Post #34


Membru autentic


Group: Members
Posts: 287
Joined: 6 October 04
From: Bucuresti




Vezi tot in topicu asta putin mai in fata ca am zis eu unde ...

This post has been edited by cmandrei: 10 Mar 2006, 10:18


--------------------
Renault Clio Bicorp 2003 - 1,4l 16v
Clio Bicorp 1.4 16v (2003)
un "pic" modificat ..
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Meghitzanul
post 4 Mar 2005, 09:05
Post #35


***** 4 ISOFIX


Group: Members
Posts: 1.619
Joined: 10 January 05
From: Bucuresti




Pai reclama le-a facut prima data Face.....si a avut dreptate......si apoi le-am facut si eu dupa ce mi-am facut treaba (tot putzin mai in fatza).
Eu doar am vrut sa nu fac antireclama firmei care, la fel, aplica astfel de folii dar la un pret mult mai mare. Ce vreau eu sa mai adaug acum aici, e ca pe langa pretul pe care il practica, ce m-a mai innervat la firma respectiva e ca, sustin ei, nu trebuie sa dea jos geamurile ca sa aplice folia......si cred ca e o mare tampenie......parerea mea. Pai cum naiba baga ei folia prin toate marginile geamului unde nu se poate ajunge f usor? Ce tampenie.....da' nu le-am mai zis nimic atunci.

This post has been edited by cmandrei: 10 Mar 2006, 10:19


--------------------
VW Passat Variant 2.0TDI 170cp DSG 2008
Audi A3 Sportback 2.0TDI 140cp DSG 2008
ex Renault Megane 1.6 16v 2004
Alan 42 + Sirio Turbo 2000 / Alan 42 + Sirio Turbo 1000
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
premiumfaraplumb
post 4 Mar 2005, 17:53
Post #36


Membru


Group: Members
Posts: 191
Joined: 24 November 04




Si daca le tratam? La ionizat? Ce are? Stiu eu unu la capatul militariului pe cascadelor... ionizeaza geamuri orice masina, pt dacie era 1500000 cu tot cu manopera. Deci la clio... nu stiu ma duc sa intreb. Oricum daca mi-as face o sa imi fac 30-40% la fel pe toate 5 geamurile, mi se pare tiganeste, in fata 0 si 100% pe spate sau 30 - 70 p bune mult mai frumos arata o masina facuta uniform chiar daca nu e 100% pe spate, si nici politistul nu o sa mai faca asa gura mare la 35% pe toate geamurile pt ca ziua totusi se vede prin ele destul de clar dar dau o tenta verzuie inchisa cum sunt la masinilea alea care vin din fabrica cu ele asa.
No offence la cine are 30-70!
... parerea mea na..


--------------------
DACIA 1988 DACIA DELTA - B-20-EEG
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Face
post 4 Mar 2005, 18:46
Post #37


Membru autentic


Group: Members
Posts: 287
Joined: 6 October 04
From: Bucuresti




Pai la ionizare o sa fie interesant ca o sa-ti dea luneta jos ... si inca ceva, la un geam ionizat 50% sa zicem se vede mai prost decat la unul cu folie 50% (ma refer la vizibilitate)


--------------------
Renault Clio Bicorp 2003 - 1,4l 16v
Clio Bicorp 1.4 16v (2003)
un "pic" modificat ..
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RCS
post 30 Apr 2005, 10:35
Post #38


The Gotfather


Group: Members
Posts: 630
Joined: 4 August 04
From: Romania




Mi-am pus si eu folie pe luneta si geamurile laterale: pret 150 Euro cu acte si un abtibild la la RAR pe respectiva folie !!!! Adica dpdv legal este ok. Dpdv estetic e super iar din interior spre exterior se vede ok. Folia este din U.S.A. iar tipul mi-a zis ca este folie profesionala !!!! tongue.gif Pe geamul de la sofer si pasager nu se pune deoarece nu este legal, adica se poate pune dar o folie fff deschisa care sa te protejeze de ultraviolete dar care dpdv al aspectului exterior nu prea iti dai seama ca este folie!!!!


--------------------
Audi A4 2.0T-200cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
oache81
post 30 Apr 2005, 12:14
Post #39


Membru autentic


Group: Members
Posts: 268
Joined: 30 December 04




Io le-am ionizat cu 3 milioane la Pitesti.Cu tot cu abtipild de RAR si cu autorizatie.Chiar m-a oprit un politist a citit si m-a lasat in pace asa ca se pare ca functioneaza.A iesit foarte bine cu exceptia unui geam din spate pe care l-am avut schimbat si evident ala a iesit alta culoare fata de restul masinii pentru ca nu era cu aceeasi nuanta nici la inceput.A durat vreo 4 ore de fapt ionizarea propriuzisa dureaza 30 de minute restul fiind deomntarea geamurilor si timpul necesar lunetei sa se lipeasca la loc.


--------------------
citroen c4 2.0 HDI VTR Pack 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SorinV
post 30 Apr 2005, 15:19
Post #40


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.321
Joined: 28 January 04
From: a




baiat destept oache asta ! acolo le-am facut si eu ! si cine are senzatia ca din interior se vede mai bine daca ai folie : ya right ! cu folie e intuneric de mori in interior ! ionizate 50% nici nu faci diferenta in interior ! cine nu crede sa vina sa vada joia ! si sa dea o bere cand o sa vada ca asa e ! plus ca din punct de vedere legal stai mai calm cu ionizarea ca doar nu poti sa iti faci acasa la microunde ! folie poti sa iti pui si dasta intra gaborii la banuieli ! io am studiat mult problema si desi preturile erau aproximativ egale am decis pt ionizare ! mi s-a parut mai durabil mai estetic mai legal etc ! acu e chestie de gusturi !


--------------------
a a a
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RCS
post 30 Apr 2005, 20:55
Post #41


The Gotfather


Group: Members
Posts: 630
Joined: 4 August 04
From: Romania




Scuze ca te contrazic: eu am folie dar in masina nu este ,,intuneric de mori'' !!! dry.gif Probabil tu ai fost in masini care au folie cumparata ,,din piata'' adica ,,de 2 bani'' . PacaT ca nu sunt din Bucuresti ca sa vezi ,,pe viu'' ca nu este asa cum zici tu desi din exterior nu se vede nimic in interior. cool.gif

This post has been edited by cmandrei: 10 Mar 2006, 10:19


--------------------
Audi A4 2.0T-200cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
eddie33
post 3 May 2005, 21:05
Post #42


Membru autentic


Group: Members
Posts: 587
Joined: 25 April 05
From: Bucuresti




Iti pui folie 30% fumurie,pe lateralele spate si luneta,sa nu vada toti aia care stau la agatat,iar daca te opresc,le spui ca stii legea,care spune ca nu ai voie sa pui folie pe parbriz si pe geamuri(asa e scris in lege),cu alte cuvinte se intelege clar ca e vorba de parbriz si geamurile laterale fata,pentru vizibilitatea soferului,nicidecum de luneta si geamurile spate.Unii au perdelute acolo,eu nu vreau din alea!Eu am avut folie din asta si se vedea din interior la fel ca si cand nu as fi avut nimic aproape.Pe ambele masini acum am geamuri fumurii din fabrica,de fapt e ceva heliomat,vara se inchid mai mult decat iarna.Sa ma mai opreasca cineva acum...!?


--------------------
Renault Clio Extreme 2004-DCI 80C.P.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Face
post 4 May 2005, 02:14
Post #43


Membru autentic


Group: Members
Posts: 287
Joined: 6 October 04
From: Bucuresti




mijule, felicitari pentru noile geamuri ... dar sa nu dea domnu sa pui o mana cu un pic de grasime pe ele ca sa vezi ce urme iti raman de nu le mai scoti; si daca asta n-ar fi destul sa vezi decolorare la luneta de la dezaburire. in schimb, cum sa iti spun io, folia (pe care mi-am pus-o eu) are garantie 5 ani !!! cat despre politie, m-au oprit de 2 ori pana acum pentru geamuri si dupa ce au vazut abtibildul de la RAR au zis "va multumim, drum bun"

This post has been edited by cmandrei: 10 Mar 2006, 10:19


--------------------
Renault Clio Bicorp 2003 - 1,4l 16v
Clio Bicorp 1.4 16v (2003)
un "pic" modificat ..
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Race
post 4 May 2005, 14:23
Post #44


Membru


Group: Members
Posts: 170
Joined: 8 April 05
From: Bucuresti




Faptul ca orice om vrea sa-si faca geamurile fumurii e ingrijorator.
Faptul ca un posesor de Clio RS a facut asta,e de-a dreptul tragic...in general ai astepta mai mult de la un om care a cumparat o astfel de masina.
Am vazut si Megane RS cu geamuri si luneta fumurii,deci totul e posibil.
Eu nu inteleg ce aveti cu bietele masini.Geamurile sunt geamuri ca sa vezi prin ele.Daca nu,puneau tabla ca la pick-up-urile inchise.
E o chestie de prost-gust extrem,care nu face decat sa atraga atentia celor care merg cu Dacii 1300 cu CD atarnat de retrovizoare,si dezgustul oricarui om normal...asta trecand peste faptul ca nu se vede bine prin ele !


--------------------
Renault Clio 1.4 16v Extreme 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RCS
post 4 May 2005, 14:30
Post #45


The Gotfather


Group: Members
Posts: 630
Joined: 4 August 04
From: Romania




Ce ai omule ?? Ti s-a urat cu viata ?? De unde si pana unde iti permiti tu sa ma cataloghezi pe mine cum ti se scoala tie !!!! Daca nu ai ce face da cu capul de pereti pana iti vine mintea la loc si ai sa vezi ca aici este forum de masini nu de caracterizat si de facut psihanaliza la unul si la altul !!! Da ce mi-ai dat tu bani sa-mi pun folia sau sa-mi cumpar masina ??? dry.gif dry.gif dry.gif dry.gif Sau ai suferit ceva deceptie in dragoste si acuma vi sa te descarci de ,,energia negativa acumulata in tine'' pe acest forum ?? Eu cred ca tu ai o mare, mare problema: nu stii de unde ai plecat si mult mai grav habar nu ai unde ai aterizat fiule !!!

This post has been edited by cmandrei: 10 Mar 2006, 10:20


--------------------
Audi A4 2.0T-200cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pablo
post 5 May 2005, 00:02
Post #46


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.015
Joined: 10 December 04
From: ORADEA




Te-au suparat circotasii Race ?
Nu cumva "e de-a dreptul tragic" ca unii au jenti de aliaj pe masini?Sau mai rau si-au permis sa-si ia culoare metalizata la masina?Cei care au AC AUTO?Cei cu ESP?

Daca asa vrea omul sa-i arate masina cu ce te deranjeaza pe tine?
Eu votez cu anormalii!!! biggrin.gif

PS:scuze tuturor pt OFF


--------------------
Renault Megane II Sedan Confort Expresion 1,6 16V (dec 2004,clima,jenti AL,ESP,etc)
Renault Clio Extreme 1,5 dCi 80 CP (iul 2005,tempomat)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
oache81
post 5 May 2005, 07:02
Post #47


Membru autentic


Group: Members
Posts: 268
Joined: 30 December 04




Mie mi se pare ca masina mea arata mai bine cu geamurile asa.


--------------------
citroen c4 2.0 HDI VTR Pack 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Race
post 6 May 2005, 09:56
Post #48


Membru


Group: Members
Posts: 170
Joined: 8 April 05
From: Bucuresti




Jantele din aliaj sunt mai usoare si fac masina mai manevrabila.
Aerul conditionat manual iti asigura confortul in zilele calduroase,iar cel automat sporeste acest confort.
ESP-ul face masina mai sigura,iar pentru cei care nu prea stiu sa conduca mai rapida.
Toate au o utilitate.
In schimb,ce utilitate au geamurile fumurii,in afara de a scadea vizibilitatea si a creste numarul de accidente ? (exceptand bineinteles aceea de a "impresiona gagicile" si oamenii a caror cultura automobilistica se rezuma la "daca are mai multe parti cromate si mai multe bucati de plastic colorat e mai tare")


--------------------
Renault Clio 1.4 16v Extreme 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
venom
post 6 May 2005, 10:17
Post #49


Membru


Group: Banned
Posts: 186
Joined: 28 January 05
From: Bucuresti




ohmy.gif ohmy.gif nu vad legatura cu cresterea numarului de accidente.E ca si cum ai conduce o autoutilitara sau "dubita".Sa stii ca sunt momente cand mi-as dori ca geamurile din spate sa fie fumurii...cat mai fumurii wink.gif ... Sau poate imi protejez pasagerii din spate de indivizii care , scobindu-se in nasuc , se holbeaza de zor...ete , deci ca au utilitate


--------------------
>>>>>speed is the essence! >>>>>
Clio Simbol 1.4 16v full dec.2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RCS
post 6 May 2005, 11:04
Post #50


The Gotfather


Group: Members
Posts: 630
Joined: 4 August 04
From: Romania




@Race
Interesanta concluzie ai tras cu ,,In schimb,ce utilitate au geamurile fumurii,in afara de a scadea vizibilitatea si a creste numarul de accidente ?''[B][I][U] !! De ex la mine in masina din interior spre exterior se vede ok, adica perfect !!! tongue.gif tongue.gif Spune-mi si mie ,,statistica'' din care ai dedus tu ca geamurile fumurii cresc nr accidentelor ???Chestia cu ,,impresionatul gagicilor'' ma face sa cred ca ,,esti cam gelos pe cei cu succes la fete'' !!! biggrin.gif

This post has been edited by cmandrei: 10 Mar 2006, 11:36


--------------------
Audi A4 2.0T-200cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pablo
post 6 May 2005, 11:38
Post #51


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.015
Joined: 10 December 04
From: ORADEA




Nu stiu ce masinuta posezi tu (nu scrie in semnatura) dar a mea RMII Confort Expresion are parasolar pentru luneta si geamurile din spate.Sint puse de Renault pentru a impresiona gagicile?Nu prea cred.
Asa cum jentile de aliaj fac masina mai cool asa e si cu geamuri fumurii...parerea mea.

Apropo:"ESP-ul face masina mai sigura,iar pentru cei care nu prea stiu sa conduca mai rapida."
Asta de unde ai mai scos-o?ESP face masina mai rapida?Nu prea cred ca asta e rolul ESP.

This post has been edited by cmandrei: 10 Mar 2006, 11:36


--------------------
Renault Megane II Sedan Confort Expresion 1,6 16V (dec 2004,clima,jenti AL,ESP,etc)
Renault Clio Extreme 1,5 dCi 80 CP (iul 2005,tempomat)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Race
post 6 May 2005, 11:58
Post #52


Membru


Group: Members
Posts: 170
Joined: 8 April 05
From: Bucuresti




QUOTE
esti cam gelos pe cei cu succes la fete

Nu asta era ideea.
Masina e pentru mine mai mult decat o necesitate,e o pasiune,si nu-mi place degradarea masinii pentru a face impresie unor persoane a caror cultura automobilistica e 0 sau aproape.Si tinand seama ca ai preferat sa-ti iei Clio RS in loc de Octavia sau Passat cu motoare slabe si fara nimic pe ele,ma asteptam la acelasi lucru.
ESP-ul face masina mai sigura.Pentru cineva care stie sa conduca,e un impediment.Cei care nu stiu sa conduca insa vor merge mai repede cu ESP decat fara,pentru ca fara ESP ori vor derapa si eventual se vor ciocni de ceva,ori vor merge prea incet in curbe.Cu ESP e simplu,pentru ca face el treaba pentru tine.
Si chiar si un sofer bun (nu pilot) va merge in general mai repede cu ESP.Nu tot timpul stai concentrat 80-100% asupra condusului,se mai intampla sa obosesti etc.,situatii in care poti merge repede fara risc de accident daca ai ESP.


--------------------
Renault Clio 1.4 16v Extreme 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
raducu68
post 6 May 2005, 12:22
Post #53


Membru Demisionat


Group: Banned
Posts: 645
Joined: 17 February 05
From: Bucuresti




QUOTE(Race @ May 6 2005, 10:56 AM)
In schimb,ce utilitate au geamurile fumurii,in afara de a scadea vizibilitatea si a creste numarul de accidente ?

Daca ar fi sporit nr de accidente, n-ar fi fost niciodata autorizate. Cu atit mai mult jaluzelele alea din plastic care vin din fabrica pe Privilege spre ex, la care vizibilitatea e mai slaba decit la orice folie decenta.
Sa fim seriosi, de cite ori te uiti in timp ce conduci prin geamurile laterale spate? laugh.gif
Cit priveste luneta, in mers e suficient sa vezi daca ai sau nu masina in spate, nu-ti trebuie o vizibilitate perfecta.

Referitor la aspect, e chestie de gusturi. Depinde si de tipul si de aspectul general al masinii (nu pui folie pe Maybach, chiar daca te numesti Jiji wink.gif )


--------------------
Renault Megane 2 Sedan 2005 Privilege
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RCS
post 6 May 2005, 13:19
Post #54


The Gotfather


Group: Members
Posts: 630
Joined: 4 August 04
From: Romania




OFF TOPIC: Apropo RACE daca esti asa de amabil, poti sa-mi spui si mie ce masina ai ?? dry.gif La semnatura ta nu apare nimic...!!!


--------------------
Audi A4 2.0T-200cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
...Roadrunner...
post 6 May 2005, 14:07
Post #55


Membru fondator "Skija Klan (c)"


Group: Members
Posts: 751
Joined: 27 September 02
From: Bucuresti




Fiecare e liber sa-si impodobeasca masina cum crede de cuvinta... asta-i parerea mea. Eu am avut si o sa am geamuri negre la masina intotdeauna ... ptr ca :
- Nu suport sa stau in ea ca-n vitrina ...
- Imi apăr investitiile
- Arata foarte misto daca si restul masinii se asorteaza/
- Toate cele de mai sus biggrin.gif


--------------------
Renault MeganeII - B-81-RoadRunner
Bip... Bip... !!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vladus
post 6 May 2005, 14:53
Post #56


Membru autentic


Group: Members
Posts: 249
Joined: 22 September 04
From: Bucuresti




Corect RR. Gusturile nu se discuta, ce iti place tie Race poate nu imi place mie si invers, asta nu inseamna ca ce ai tu la masina e neaparat urat sau ce am eu e frumos, dar daca mie imi place e perfect. Iar masina lui RR chiar arata super bine cu geamurile negre.


--------------------
Renault Megane2 2004 Dinamique
Renault Megane 2 Dinamique, negru, + clima + esp + Philips Blue Vision + in curand bord albastru
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
eddie33
post 6 May 2005, 20:21
Post #57


Membru autentic


Group: Members
Posts: 587
Joined: 25 April 05
From: Bucuresti




QUOTE(Valix @ Apr 1 2004, 09:30 AM)
V-ati pus vre-unul la clio folii fumurii pe geamuri? Daca da, de unde si la ce pret? Daca nu, de ce nu?  biggrin.gif

Fiindca am geamuri fumurii din fabrica !


--------------------
Renault Clio Extreme 2004-DCI 80C.P.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
eddie33
post 6 May 2005, 20:42
Post #58


Membru autentic


Group: Members
Posts: 587
Joined: 25 April 05
From: Bucuresti




Geam fumuriu de fabrica ,comparativ cu unul obisnuit....
http://www.zippyimages.com/43843.html


--------------------
Renault Clio Extreme 2004-DCI 80C.P.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Matei
post 21 May 2005, 21:53
Post #59


--M!--


Group: Members
Posts: 328
Joined: 21 May 05
From: Bucharest




hmmm....

ma gandesc serios sa-mi pun geamuri fumuri pe MII-ul meu, mai exact sa le ionizez pentru ca am vazut cum se face folia dupa ceva timp (se cojeste la colturi), la cele ionizate nu se vede diferenta. chestia care ma sperie rauuuu e ca o sa trebuiasca sa-mi desfaca usile si mai grav si luneta, si mi-e foarte frica ca nu o sa le mai puna la loc cum au fost. am antecedente de la alarma, de unde am plecat cu cateva suruburi in mana. voi ce ma sfatuiti ?!? si daca v-ati facut si cunoasteti meseriasi da-ti-mi si mie numele si adresa.... merci !

legat de folie, va dau un sfat:
daca se ia gigel de voi ca nu aveti acte pe folie, si e insistent, ii ziceti ca o dati pe loc jos, asa e legea, ca daca remediati pe loc orice defectiune nu mai se ridica talonul.in cazul de mai sus, recomand folia tip Vitan, de 90mii. e o optiune buna, daca nu vreti sa cheltuiti foarte mult.


--------------------
Renault Megane Sedan II 2005, 1398 cmc
Fericit sau roman ?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
oache81
post 22 May 2005, 09:13
Post #60


Membru autentic


Group: Members
Posts: 268
Joined: 30 December 04




Daca sunt meseriasi cei care se ocupa nu are ce sa se intample.La mine nu prea au fost ,au fortat un motoras s-au ars niste sigurante si s-a dereglat alarma de pe motor,rezultatul a fost ca am lasat o noapte masina la ei in curte in Pitesti.Recomandat e sa dai jos geamurile la service-ul in care ai incredere ,la care te duci de obicei si pe urma le duci la ionizat.Evident fara parbriz.Asa iesi si mai ieftin ca nu mai iti iau manopera la montat demontat si ti le pun si bine la loc.


--------------------
citroen c4 2.0 HDI VTR Pack 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
28 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 19th March 2024 - 08:12
Dacia