Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

Zona financiara (by Valutar360 - curs valutar)
Curs Valutar Ultimele stiri financiare
Euro 4.9715 Un pas inainte – credite pentru taximetristi,
In ceea ce priveste contractarea unui imprumut, situatia taximetristilor este una delicata, deoarece sunt inca banci care nu acorda credite acestei categorii de solicitanti sau banci care accepta taximetristii numai in calitate de persoane fizice autorizate.Pentru a solicita un credit la una din...(citeste)
Dolar 4.5614
5 Pages  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Care este banca ta preferata?, si de ce?

Care este banca ta preferata???
 
Alpha Bank [ 13 ] ** [7.51%]
Banca comerciala Carpatica [ 0 ] ** [0.00%]
Banca Romaneasca [ 1 ] ** [0.58%]
Banca Transilvania [ 28 ] ** [16.18%]
Bancpost [ 2 ] ** [1.16%]
BCR [ 14 ] ** [8.09%]
BRD [ 11 ] ** [6.36%]
CEC [ 4 ] ** [2.31%]
CreditEurope Bank [ 4 ] ** [2.31%]
GarantiBank [ 3 ] ** [1.73%]
ING Bank [ 44 ] ** [25.43%]
Millenium Bank [ 0 ] ** [0.00%]
OTP Bank [ 3 ] ** [1.73%]
Piraeus Bank [ 4 ] ** [2.31%]
Raiffeisen Bank [ 13 ] ** [7.51%]
Sanpaolo Imi Bank [ 2 ] ** [1.16%]
UniCredit Tiriac [ 7 ] ** [4.05%]
Volksbank [ 1 ] ** [0.58%]
O ALTA BANCA [ 19 ] ** [10.98%]
Total Votes: 173
Guests cannot vote 
kxz
post 11 Feb 2012, 14:45
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 618
Joined: 5 November 10
From: Cuiul de la harta.




Pe un alt topic cineva sugera acest chestionar, si io cred ca ar fi interesant.



--------------------
Dacia 1410 / Opel Corsa
--------------------
Și-oricât de-ngustă o fi calea
Oricâte piedici m-or lovi din greu
Eu sunt stăpânul sorții mele
Sunt căpitanul sufletului meu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gabize
post 11 Feb 2012, 14:55
Post #2


DECONECTAT


Group: Members
Posts: 6.015
Joined: 21 July 08
From: ©City of Mini Roundabouts




Cand vorbesti de preferinte, ai niste date concrete la mana, in baza carora sa poti argumenta. Iti place o masina pentru ca... e albastra, are patru usi, motor mare, etc.
La o banca ce sa-mi placa?
Daca vreau sa iau un credit, sau, din contra, sa deschid un cont curent, ma documentez si aleg banca care are cea mai buna dobanda si prezinta incredere IN ACEL MOMENT. In functie de nevoi si posibilitati, preferintele se pot schimba. Ca doar nu preferi o banca pentru ca are sigla intr-un anumit fel, domnisoara de la ghiseu are par blond si ochi albastrii, iar portarul te saluta cu respect.


--------------------
⚓ Am decât o... barcă... + H247
"Unde poți lega cu sârmă, e păcat să pui șurub!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ionutblv
post 11 Feb 2012, 14:57
Post #3


Cel' cu mirositoarele :)


Group: Members
Posts: 890
Joined: 31 July 09
From: I A S I




Interesul poarta fesul,


--------------------
seat leon 1m 1.4 55kw 2002 - IASI
Daca nu sunt informatii private, va rog intrebati pe topic, nu PM. Multumesc anticipat!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DORTMUND
post 11 Feb 2012, 15:04
Post #4


Membru


Group: Members
Posts: 128
Joined: 26 October 09
From: BUCURESTI




Am ales BCR-ul, sunt clientul lor de 11 ani, am atat carduri de debit atasate unor conturi(goale wacko.gif ), dar am avut si imprumuturi luate de la ei!

Desi amabilitatea nu e peste tot la fel, in unele agentii din Bucuresti comportandu-se sub orice critica, serviciul de internet banking merge excelent si la fel nota 10 pentru call-center, amabili si profesionisti!

Fac des tranzactii online, cardurile merg fara probleme peste tot in UE, in 5 ani de cand utilizez intenet-bankingul am avut doar de 4 ori probleme si s-au rezolvat, desi era weekend, in maxim 24 ore!

Am mai avut carduri de salariu la Raiffeisen si Banca Transilvania, primii ok, BT insa praf si pulbere la internet banking, platforma sub orice critica!!!

This post has been edited by DORTMUND: 11 Feb 2012, 15:47


--------------------
BICICLETA PEGAS 1981
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sorin1983
post 11 Feb 2012, 15:33
Post #5


Membru autentic


Group: Members
Posts: 5.575
Joined: 3 July 06
From: Bucuresti-Rahova




Am ales o alta banca... pt ca nu exista varianta NICI UNA! Toti sunt miere si lapte pana te agata... dupa aia sunt mai obraznici decat tiganii din piata.


--------------------
Renault Megane1- -Sisteme electronice de securitate
"Pe zi ce trece, prostii fac progrese, devin si mai prosti!" C. Vadim Tudor
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kxz
post 11 Feb 2012, 16:49
Post #6


Membru autentic


Group: Members
Posts: 618
Joined: 5 November 10
From: Cuiul de la harta.




Platforma Internet Banking de la Transilvania a fost recent schimbata, acum serviciul e foarte ok.

Io apreciez Transilvania pentru ca nu am comisioane de administrare, taxe la ridicare numerar bancomat, plati, etc.

Singura taxa pe care o platesc e 1 leu lunar pentru internet banking.


--------------------
Dacia 1410 / Opel Corsa
--------------------
Și-oricât de-ngustă o fi calea
Oricâte piedici m-or lovi din greu
Eu sunt stăpânul sorții mele
Sunt căpitanul sufletului meu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C a t a l i n
post 11 Feb 2012, 16:55
Post #7


______________________


Group: Members
Posts: 12.175
Joined: 21 August 06




ING deocamdata.


--------------------
- - -
Când vrei și, și, iese nici, nici!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maho
post 11 Feb 2012, 17:03
Post #8


Membru rigido-flexibil


Group: Members
Posts: 5.057
Joined: 7 April 10
From: Brașov, orașul olimpic




Pana acum am avut de-a face* cu: Carpatica, ABN-Amro, BCR, BRD si Banca Transilvania:
Carpatica - niste ratati;
ABN - exagerat de scumpi;
BCR, BRD - comisioane multe si mari, se misca cu incetinitoru' alea de la ghisee, parc-ar fi "de stat";
De departe, cel mai multumit sunt de Transilvania, se misca rezonabil fetele, unele chestii mi le rezolv chiar telefonic (ma rog, ma cunosc don'soarele de la o agentie, ca-s client vechi), fara comision de administrare, fara comision retragere la bancomat.
Ca foarte mic actionar la: Carpatica, BCR, BRD si Banca Transilvania, tot de asta din urma-s cel mai multumit, administrarea e ok.
Votat Banca Transilvania.
* Doar depozite, fara credit, fara internet banking.


--------------------
Dacia 1310 1983
"Mother, should I trust the government ?" - No fuckin' way !
"A champion is someone who gets up when he can't."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Shush
post 11 Feb 2012, 17:20
Post #9


٩(Ś̯Ś)۶


Group: Members
Posts: 2.117
Joined: 30 January 07
From: Brasov




Banca mea preferata e in Piata Sfatului din Brasov, langa fantana arteziana pe dreapta. Pe ea ma asez mereu vara cand am chef sa stau degeaba in soare si aer curat. happy.gif


--------------------
Seat Leon 2008 Reference 1.6 - Bv-29-Trei Litere
Yamaha YZF-R125 2009 - Bv-88-Aceleasi Trei Litere
ex Dacia Logan 2005 Laureate 1.4
If a vegetarian eats vegetables, what does a humanitarian eat ?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
diesel_power
post 11 Feb 2012, 20:09
Post #10


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.964
Joined: 18 February 05
From: diaspora




ING pentru ca am card fara comision de retragere si de administrare. Iar in tara noastra bananiera, 75% din cheltuielile mele nu le pot face decat cu cash.

BRD, pentru ca acolo am un credit, care la ING ar fi fost mai scump.


--------------------
Renault Symbol faza 3, 1.5dCi 60kW, 2005, Fidji
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kaspersky
post 11 Feb 2012, 21:00
Post #11


maistru Zen


Group: Members
Posts: 1.063
Joined: 23 April 03
From: Cluj-Napoca




pina acum am avut tangenta cu: BCR, BRD, ABN-AMRO (actuala RBS), AlphaBank, CEC Bank, ING

- la BCR am avut un credit auto si un card de debit: angajatii mi s-au parut ok, comisioane si alte chestii o luasera razna pe parcurs
- la BRD am avut cont curent si un card de salarii cu overdraft, din 2002 cred, deh, mi-l facuse firma la care lucram: angajati de kkt, proceduri de kkt, aplicatie internet banking de kkt, am vrut sa iau un credit de la ei, mi-au propus niste conditii de i-am injurat politicos si am iesit, mi-am inchis tot!
- la ABN am avut un credit si un card de credit mastercard gold: la inceput au fost ok, mai cunosteam si ceva lume de pe acolo, deci personalul a fost ok, in schimb spre sfirsit au inceput sa se prosteasca, au reusit sa ma si enerveze la o faza, cred ca daca mai stateam la ei pina la urma trebuia sa platesc o taxa si cind intram in sediu (era banca tuturor taxelor si comisioanelor). pe atunci nu aveau internet banking decit o pagina unde puteai sa vezi tranzactiile de pe card
- AlphaBank - banca care mi-a placut cel mai mult, a avut votul meu. angajati super de treaba, saritori, gata sa te ajute (de la directoarea agentiei pina la fetele de la ghiseu). am avut credit auto, cont curent RON/EUR, cont curent RON pe PFA, internet banking, vreo 3 carduri de credit si 1 debit. aplicatia de internet banking nu era chiar ultimul racnet dar isi facea treaba, comisioane ok, n-am avut nici o problema care sa nu fi fost rezolvata.
- ING - aproximativ ok, am cont curent RON/EUR, si carduri de debit RON/EUR. aplicatia de IB ruleaza smile.gif. in rest mi se par procedurile aiurea. mi-am uitat pinul la cardul in RON si singura solutie e sa-mi faca unul nou. dureaza aprox o saptamina. cum n-am avut timp pina acum stau cu el asa si-l folosesc numai online
- CEC Bank - nu intrebati!!! este banca in care mi-am promis ca nu o sa mai intru niciodata!

This post has been edited by kaspersky: 11 Feb 2012, 21:02


--------------------
KIA Cee'd SW 1.6 GSL Base 2008
"Să fii patriot în România înseamnă să puți a iesle în timp ce constați că toate celelalte popoare ne sunt inferioare."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bobo77
post 11 Feb 2012, 23:31
Post #12


...........................


Group: Members
Posts: 7.213
Joined: 27 January 06
From: Mangalia




Alpha Bank am votat, pentru ca nu sunt asa chitibusari ca ceilalti si pentru ca am reusit alaturi de ei.


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 mpi 2008 ph 2 - CT _ _ _ _
Multa lume,putini oameni...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 12 Feb 2012, 16:00
Post #13


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




QUOTE(kaspersky @ 11 Feb 2012, 21:00)
- CEC Bank - nu intrebati!!! este banca in care mi-am promis ca nu o sa mai intru niciodata!
*


Aia nu-i banca, e cooperativa.


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bacu
post 12 Feb 2012, 19:30
Post #14


Membru Privilegiat


Group: Members
Posts: 1.956
Joined: 11 May 06
From: Luxembourg




alpha bank rules! produse inteligente, carduri si internet banking super ok.

This post has been edited by Bacu: 12 Feb 2012, 19:32


--------------------
Honda CRV 2017 Executive Sensing 1.6 iDtec 9AT
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
l@u
post 12 Feb 2012, 19:33
Post #15


Membru autentic


Group: Members
Posts: 6.057
Joined: 31 July 06




Alpha fara doar si poate.M-am mutat la ei cu tot cu calabalac dupa ce am fost la hotii de la Raiffeisen.Nu am nici un fel de credit la nici o banca .


--------------------
Land Rover Freelander Td4, HSE -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Alexu7
post 12 Feb 2012, 19:37
Post #16


zân


Group: Members
Posts: 1.695
Joined: 20 February 07
From: Europa




alpha & bancpost = love.

fuziunea dintre cele doua, s-a concretizat in octombrie 2011.


--------------------
DACIA POPnituita 1310 L 1998 - B6
incurajez efractia de bine in mintea omeneasca
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Smiley
post 12 Feb 2012, 20:29
Post #17


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.138
Joined: 12 August 04
From: Bucuresti




BCR - relativ ok, comisioane la aproape orice, unele chestii se rezolva greu (pentru renuntarea la un card a trebuit sa ma duc de 3-4 ori la ei)
BRD - birocratie cat se poate, cea mai neplacuta experienta; au un sistem informatic foarte restrictiv si nici nu se obosesc sa-l modifice
ING - multumit de ei; avantaje major = selfbank si homebank. practic reduci la minim interactiunea cu angajatii bancii, rezolvi aproape totul online sau de la selfbank.


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vdaniel
post 14 Feb 2012, 11:08
Post #18


Dacia si atat


Group: Members
Posts: 267
Joined: 24 March 09
From: moldova di nord




BCR- total nemultumit, carduri si ATM- uri care nu merg cateva zile, comisioane grase
BRD- cea mai mare birocratie, pentru orice fel de informatii trebuie sa zici Saru"mana si la portar
Acu cu Volksbank - internet banking OK, fara comisioane la retragere sau intretinere cont.
Vom vedea mai incolo


--------------------
dacia 1310 1999 - bt-www
respir deci traiesc
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 14 Feb 2012, 11:27
Post #19


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.208
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




QUOTE(Smiley @ 12 Feb 2012, 20:29)
ING - multumit de ei; avantaje major = selfbank si homebank. practic reduci la minim interactiunea cu angajatii bancii, rezolvi aproape totul online sau de la selfbank.
*



La fel.

QUOTE(Bacu @ 12 Feb 2012, 19:30)
alpha bank rules! produse inteligente, carduri si internet banking super ok.
*



Sa nu exageram. Cand am plecat de la ei, am plecat fix din cauza IB-ului. Nu mai tin minte care factura nu o puteam plati, pentru ca in numarul facturii exista o cratima care ii statea IB-ului in gat. Plus ca trebuia sa pastrez un windows instalat pe comp, pentru ca aplicatia pacii avea nevoie de Internet Exploiter. Am incercat sa-mi pun o parola de doamne-ajuta, dar nu accepta caractere speciale (cum ar fi: |+_*&^%$#@!~ etc. ), in schimb text123 era parola ok din punctul lor de vedere.

Certificatul pacii de se instala in browser nici nu se compara cu un generator de coduri ca si securitate.

In plus, cel putin acum cativa ani, ordinele de plata "onlain" erau procesate manual. Un prieten s-a trezit in cont cu cateva zeci de milioane, care nu aveau datele platitorului. 10 minute mai tarziu au aparut si datele alea. A sunat la alpha sa-i intrebe daca cineva joaca Monopoly in numele lui, a primit niste scuze balbaite, si mindiat au disparut banii aia din contul lui. Si nu-i poveste vanatoreasca, eram la el in birou cand s-au intamplat astea.


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maho
post 14 Feb 2012, 12:03
Post #20


Membru rigido-flexibil


Group: Members
Posts: 5.057
Joined: 7 April 10
From: Brașov, orașul olimpic




Colegii care-au laudat Alpha: n-aveti probleme cu ridicarea de lichiditati ?
Am vazut pe alte forumuri ca (de cand cu criza greaca) merge cam greu cu retragerea de cash, cam baga bete-n roate cei de la ghiseu, zice-se. unsure.gif E doar o intrebare, n-as vrea sa se interpreteze altfel.
In alta ordine de idei, BRD a scos adineauri rezultatele preliminare /2011; slabut, 7% < 2010.


--------------------
Dacia 1310 1983
"Mother, should I trust the government ?" - No fuckin' way !
"A champion is someone who gets up when he can't."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aleksanders
post 14 Feb 2012, 12:09
Post #21


.


Group: Members
Posts: 2.976
Joined: 6 November 07
From: ...




am ales o alta banca pentru ca nu exista nicio banca.
- am internet banking la bcr de mai bine de 4 ani- mi-a expirat cardul si de 1 an si nici pana azi nu au binevoit sa ma anunte;
- brd-ul il am acuma prin sotie pentru creditul imobiliar si o experienta mai neplacuta in trecut cu un credit auto unde cresterea dobanzii intrun an a fost de la 8% la 16%;


--------------------
. . . - .
....
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
argon
post 14 Feb 2012, 18:48
Post #22


Mesaj semiautomat


Group: Members
Posts: 33.670
Joined: 15 August 05




QUOTE(Smiley @ 12 Feb 2012, 21:29)
BRD - birocratie cat se poate, cea mai neplacuta experienta; au un sistem informatic foarte restrictiv si nici nu se obosesc sa-l modifice
ING - multumit de ei; avantaje major = selfbank si homebank. practic reduci la minim interactiunea cu angajatii bancii, rezolvi aproape totul online sau de la selfbank.
*



N'am fost la BRD cred ca niciodata, cardul l-am primit prin firma, in rest toate operatiunile, platile la utilitati , transferuri de acasa din fata leptopului, birocratia ti-o faci singur ca nu stii sa folosesti netul decat la unii huh.gif


--------------------
Renault Laguna 2007 - 2.0 DCI 16v 180
Fara turbo, viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Shush
post 14 Feb 2012, 20:00
Post #23


٩(Ś̯Ś)۶


Group: Members
Posts: 2.117
Joined: 30 January 07
From: Brasov




Hai ca iti dau contul meu sa vad cum imi transferi de pe IB-ul de la BRD bani fara sa dai telefon la banca. Eu cand aveam trebuia sa autorizez fiecare cont pe care vreau sa virez bani.
Dupa ce imi virezi bani o sa ii returnez transferand cate 1 leu pe rand pe contul tau sa imi spui ce se intampla wink.gif
BRD intrece orice banca la nesimtire. Sa nu mai spun ca poti inchide un cont doar la sucursala la care a fost deschis (aparent internetul asta a aparut degeaba) si ca dureaza o luna. Deci te duci azi depui cererea si revi peste o luna sa semnezi ... daca nu ajungi, mai stai o luna.
Apoi comision pentru afisarea sumei de pe card, comision pentru eliberarea unui extras de cont, comisioane aberante pentru administrare cont si card, taxe suplimentare pentru carduri cu care se pot efectua plati on-line.
Greseli peste greseli (mereu in favoarea bancii), bani disparuti sau blocati fara motiv, carduri blocate cica din masuri de securitate.
Si cea mai tare faza patita cu ei acum vreo 2 ani : au trebuit sa imi faca inca un card ca sa imi poate fi virat salariul (firma lucra cu BRD), card a carei administrare costa enorm desi era atasat la acelasi cont la care mai aveam deja un card ca cica nu se poate altfel. Nu am folosit niciodata cardul ala, dar am platit la greu pentru el.


--------------------
Seat Leon 2008 Reference 1.6 - Bv-29-Trei Litere
Yamaha YZF-R125 2009 - Bv-88-Aceleasi Trei Litere
ex Dacia Logan 2005 Laureate 1.4
If a vegetarian eats vegetables, what does a humanitarian eat ?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
corbex
post 14 Feb 2012, 20:22
Post #24


Desi nu pare, ma plimb cu Dacia


Group: Members
Posts: 8.198
Joined: 11 July 06
From: bucuresti




Nora mea a lucrat la BRD. Minciunile in legatura cu cardurile erau obligatie de serviciu. Minteau babale si mosii ca nu-si pot umbla la conturi daca nu fac card.

This post has been edited by corbex: 14 Feb 2012, 20:22


--------------------
dacia solenza 2005, cheala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Shush
post 14 Feb 2012, 21:28
Post #25


٩(Ś̯Ś)۶


Group: Members
Posts: 2.117
Joined: 30 January 07
From: Brasov




Eh la mine nu a fost minciuna ca doar am investigat. Pur si simplu asa era procedura pentru a beneficia de "beneficiile" oferite de incasarea salariului prin BRD. Deci beneficiile erau pe card nu pe cont cum ar veni. Si desi eu nu aveam nevoie de beneficiile alea nu as fi putut sa imi primesc salariul fara sa fac acel card sad.gif

This post has been edited by Shush: 14 Feb 2012, 21:29


--------------------
Seat Leon 2008 Reference 1.6 - Bv-29-Trei Litere
Yamaha YZF-R125 2009 - Bv-88-Aceleasi Trei Litere
ex Dacia Logan 2005 Laureate 1.4
If a vegetarian eats vegetables, what does a humanitarian eat ?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C a t a l i n
post 14 Feb 2012, 21:36
Post #26


______________________


Group: Members
Posts: 12.175
Joined: 21 August 06




BRD e clar cea mai proasta banca. Nu e de mirare ca argon e multumit.


Sa faci un transfer bancar dureaza 3 zile prin internet banking la ei, plus ca tre sa autorizezi la banca sau telefon orice beneficiar, care oricum nu devine activ imediat.

Iar securitatea lor online de tip sudoku e hilara.




--------------------
- - -
Când vrei și, și, iese nici, nici!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
P-A-C-O
post 14 Feb 2012, 22:32
Post #27


What you see is what you get!


Group: Members
Posts: 2.350
Joined: 3 October 10




ING Bank; sunt singurii care nu mi-au dat palpitatii in afara tarii wink.gif

PS: "Banca de sperma" si "Banca de celule stem" de ce nu se regasesc in poll? mad.gif

This post has been edited by P-A-C-O: 14 Feb 2012, 22:32


--------------------
- - -
Ziua de 16 nov 2014 a ramas in istoria Romaniei ca fiind ziua in care omul politic Victor Ponta a fost cel mai aproape sa devina Presedintele Romaniei
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Shush
post 14 Feb 2012, 22:32
Post #28


٩(Ś̯Ś)۶


Group: Members
Posts: 2.117
Joined: 30 January 07
From: Brasov




A, chiar uitasem de super parolele formate neaparat din 6 cifre. Si de user name-ul pe care putea sa il afle cam oricine.
Noroc ca era relativ inutil IB-ul la ei deci nu prea putea sa iti faca nimeni nimic, in afara sa vada cati bani ai in cont si sa iti plateasca curentul radmasa.gif

This post has been edited by Shush: 14 Feb 2012, 22:33


--------------------
Seat Leon 2008 Reference 1.6 - Bv-29-Trei Litere
Yamaha YZF-R125 2009 - Bv-88-Aceleasi Trei Litere
ex Dacia Logan 2005 Laureate 1.4
If a vegetarian eats vegetables, what does a humanitarian eat ?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C a t a l i n
post 14 Feb 2012, 22:42
Post #29


______________________


Group: Members
Posts: 12.175
Joined: 21 August 06




Pai si soldul contului prin IB e inutila pt ca e in urma cu vreo 2 zile. La BRD. Ca la ING e aproape instant actualizata, inclusiv prin sms.

This post has been edited by C a t a l i n: 14 Feb 2012, 22:44


--------------------
- - -
Când vrei și, și, iese nici, nici!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Shush
post 14 Feb 2012, 22:44
Post #30


٩(Ś̯Ś)۶


Group: Members
Posts: 2.117
Joined: 30 January 07
From: Brasov




Iti dai seama ca noi l-am contrazis pe Argon ? sad.gif

QUOTE(argon @ 14 Feb 2012, 18:48)
N'am fost la BRD cred ca niciodata, cardul l-am primit prin firma, in rest toate operatiunile, platile la utilitati , transferuri de acasa din fata leptopului, birocratia ti-o faci singur ca nu stii sa folosesti netul decat la unii huh.gif
*



This post has been edited by Shush: 14 Feb 2012, 22:44


--------------------
Seat Leon 2008 Reference 1.6 - Bv-29-Trei Litere
Yamaha YZF-R125 2009 - Bv-88-Aceleasi Trei Litere
ex Dacia Logan 2005 Laureate 1.4
If a vegetarian eats vegetables, what does a humanitarian eat ?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
5 Pages  1 2 3 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 19th March 2024 - 09:49
Dacia