Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages  1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Bucuresti - Timisoara - DN6, Buc, Craiova, Tr. Severin, Caransebes, Timisoara

DoubleG
post 21 Apr 2008, 22:31
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 407
Joined: 6 August 07
From: Rosiori De Vede (TR)




Cine a circulat de curand pe DN6? Ma intereseaza mai exact portiunea Orsova - Herculane - Caransebes ca in rest stiu ca e bun drumul. Stiu ca s-a lucrat si inca se lucreaza, dar as vrea sa stiu cati kilometri de drum distrus urmeaza sa intalnesc si cat de distrus este.
Multumesc anticipat.


--------------------
Dacia Solenza Confort 1.4 MPI 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
litza
post 22 Apr 2008, 00:16
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 813
Joined: 27 August 03
From: Bavaria, DE




Caranseves - Orsova e nasol. Au fost niste cunoscuti w/e asta si s-au intors prin Orsova - Moldova Noua -Oravita - Moravita -Timsoara, decat sa se intoarca prin Caransebes din cauza drumului.

http://www.ici.ro/romania/images/turism/r4.jpg


--------------------
Dacia Solenza 2003-2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kaspersky
post 22 Apr 2008, 00:48
Post #3


maistru Zen


Group: Members
Posts: 1.063
Joined: 23 April 03
From: Cluj-Napoca




Acum vreo juma de an si eu as fi preferat prin moldova noua - moravita desi erau probleme si pe acolo, dar nu chiar asa de grave (si peisajul e mult mai interesant decit prin caransebes). Acum recent n-am fost prin zona.
Cum e acum Tm - Lugoj prin Recas ca am inteles ca au inceput sa lucreze la el >> se poate merge sau sa aleg vari9anta prin Buzias?


--------------------
KIA Cee'd SW 1.6 GSL Base 2008
"Să fii patriot în România înseamnă să puți a iesle în timp ce constați că toate celelalte popoare ne sunt inferioare."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Puiu Tabara
post 22 Apr 2008, 08:01
Post #4


Membru incepator


Group: Members
Posts: 54
Joined: 28 November 04
From: Oradea, Timisoara




Ceao
Eu as alege varianta:
Lugoj, (indiferent care cale Buzias, Recas la fel de prost)
Caransebes-Hateg (foarte bun drumul)
Tg. jiu, si de acolo ai spre Rm. Valce-Pitesti-Bucuresti


--------------------
dacia logan ambition - bh-04-yek
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DoubleG
post 22 Apr 2008, 19:15
Post #5


Membru autentic


Group: Members
Posts: 407
Joined: 6 August 07
From: Rosiori De Vede (TR)




litza, varianta pe la Moravita, Oravita, Mordova Noua, Orsova mi se pare excelenta daca si drumul e bun. Imi poti spune cum e drumul pe acolo? Ceva amanunte daca se poate.
Mersi mult.


--------------------
Dacia Solenza Confort 1.4 MPI 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
litza
post 23 Apr 2008, 08:42
Post #6


Membru autentic


Group: Members
Posts: 813
Joined: 27 August 03
From: Bavaria, DE




Repet, nu am fost eu. Am intrebat detalii de la colegii care au fost.

Cica Orsova - Moldova Noua - Oravita e cam la fel de prost ca si celalalt, gropi, pietre pe drum, portiuni in lucru ... in schimb nu circula mai nimeni pe el, fata de cel de Caransebes care e plin de TIR-uri.
Sa aveti buletinele la voi, toti pasagerii. Mai opreste pe la cazane Politia de Frontiera cate o masina si cere buletinele.

De la Oravita pana la Timisoara in schimb drumul e bun.

Pana la urma nu stiu ce sa iti recomand. Decide tu, da cu banul, ca oricum o iei tot e nasol. Parca se straduie guvernantii sa taie accesul romanilor spre vest.


--------------------
Dacia Solenza 2003-2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DoubleG
post 23 Apr 2008, 16:53
Post #7


Membru autentic


Group: Members
Posts: 407
Joined: 6 August 07
From: Rosiori De Vede (TR)




Deci ar cam pica si varianta cu DN6 si cea cu Moldova Noua...
Altcineva imi zice ca as putea sa aleg varianta: Timisoara - Lugoj - Caransebes - Hateg - Petrosani - Tg. Jiu - Filiasi...
Stie cineva cum se circula pe acolo si care e starea drumului?


--------------------
Dacia Solenza Confort 1.4 MPI 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DoubleG
post 10 Jul 2008, 15:21
Post #8


Membru autentic


Group: Members
Posts: 407
Joined: 6 August 07
From: Rosiori De Vede (TR)




Iar a venit vreme sa plec din Timisoara in Oltenia si nu stiu cum se mai prezinta drumurile Romaniei.
Variante:
1. Timisoara - Lugoj - Caransebes - Hateg - Petrosani - Tg. Jiu - Filiasi... si mai departe e bun;
2. Timisoara - Lugoj - Caransebes - Hateg - Petrosani - Tg. Jiu - Rm. Valcea... si mai departe e bun;

A fost cineva de curand si poate da amanunte? Ma intereseaza in principiu portiunile Tg. Jiu - Filiasi si Tg. Jiu - Rm. Valcea ca in rest cam stiu.


--------------------
Dacia Solenza Confort 1.4 MPI 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vv
post 11 Jul 2008, 11:29
Post #9


dilbert.com


Group: Members
Posts: 1.080
Joined: 10 June 04
From: Bucuresti




Vezi ca drumul prin Moldova noua e acum foarte bun, din cate stiu eu.
Pe Lugoj-Tm se lucreaza, sunt semafoare pe la Izvin, poti prinde cozi.

Drumul Orsova-Herculane e bun (e mai prost inainte de orsova, pe langa dunare, pe acolo se lucreaza).
Eu am evitat portiunea de dupa Iablanita - am facut stanga si am luat-o prin Anina-Voiteg. Prima parte era in lucru/se asfalta (acu' approx. 2 saptamani) - era in mod special enervant faptul ca baietii au tras santuri de-a latul soselei; da' poate au terminat intre timp. Dupa Anina insa (si putin inainte), drumul era exceptional.


--------------------
Renault Grand Scenic 2008 - B.00.XXX
It is final proof of god's omnipotence that he needs not exist in order to save us.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
s_j_teo
post 12 Jul 2008, 19:19
Post #10


Membru autentic


Group: Members
Posts: 626
Joined: 16 July 06




Acum am venit din Bucuresti
Traseu Bucuresti-Pitesti autostrada la intrarea in Pitesti am stat la o coada de 5-6 Km si am facut 1,5 h din (cauza ca in pitesti se lucreaza la un pasaj.de tot rahatul portiunea0 apoi Ramnicu-Valcea,Horezu,Tirgu Jiu,Petrosani(in defileu daca prinzi un TIR stai pana la iesirea din defileu dupa el atentie sunt si cateva semafoare)Petrosani Hateg (se lucreaza plin de semafoare)Hateg,Caransebes cea mai buna portiune,Lugoj,Buzias Timisoara aceptabil dar valurit nu se poate merge cu viteza mare.


--------------------
Skoda Octavia 3 2014
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DoubleG
post 13 Jul 2008, 13:43
Post #11


Membru autentic


Group: Members
Posts: 407
Joined: 6 August 07
From: Rosiori De Vede (TR)




Anina - Voiteg sunt doua variante:

-prin Resita
-prin Oravita, Moravita, Deta

Pe unde ai trecut mai exact?
Si inca o rugaminte, daca poti sa descrii mai clar portiunea Anina - Herculane. Starea drumului, viteza cu care se poate merge, etc.

Multumesc anticipat!


--------------------
Dacia Solenza Confort 1.4 MPI 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
127.0.0.1
post 14 Jul 2008, 07:02
Post #12


no saint


Group: Members
Posts: 155
Joined: 24 November 04
From: Bucuresti




QUOTE(s_j_teo @ 12 Jul 2008, 19:19)
Acum am venit din Bucuresti
Traseu Bucuresti-Pitesti autostrada la intrarea in Pitesti am stat la o coada de 5-6 Km si am facut 1,5 h din (cauza ca in pitesti se lucreaza la un pasaj.de tot rahatul portiunea0 apoi Ramnicu-Valcea,Horezu,Tirgu Jiu,Petrosani(in defileu daca prinzi un TIR stai pana la iesirea din defileu dupa el atentie sunt si cateva semafoare)Petrosani Hateg (se lucreaza plin de semafoare)Hateg,Caransebes cea mai buna portiune,Lugoj,Buzias Timisoara aceptabil dar valurit nu se poate merge cu viteza mare.
*


Mai sunt lucrari intre Tg. Jiu si Petrosani. Stiu ca anul trecut era inchis drumul o zi pe saptamana. Ai idee cum mai este? Multumesc!


--------------------
Renault Megane e-Tech 2023, EV60 Techno+
Megane e-Tech EV60
C-HR 2.0 Hybrid
Ex: Kadjar, Captur, Kuga, Pathfinder, Focus, Clio Symbol
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tr_viorel
post 14 Jul 2008, 07:57
Post #13


Membru autentic


Group: Members
Posts: 558
Joined: 11 January 08
From: Craiova, Dolj




Cu cca. 3 sapt. in urma am trecut pe traseul Oravita, Moravita, Deta. Incomparabil mai bun decat Orsova-Caransebes Care nu este pe cca. 15 km nici cel putin la nivel de drum satesc.


--------------------
RENAULT Megane 2.1 dec. 2005-confort expression, 1,5dci, 101HP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vv
post 15 Jul 2008, 17:30
Post #14


dilbert.com


Group: Members
Posts: 1.080
Joined: 10 June 04
From: Bucuresti




QUOTE(DoubleG @ 13 Jul 2008, 13:43)
Anina - Voiteg sunt doua variante:

-prin Resita
-prin Oravita, Moravita, Deta

Pe unde ai trecut mai exact?
Si inca o rugaminte, daca poti sa descrii mai clar portiunea Anina - Herculane. Starea drumului, viteza cu care se poate merge, etc.

Multumesc anticipat!
*


presupun ca pe mine m-ai intrebat smile.gif
Am mers prin resita, de altfel varianta prin Oravita trece pe langa Anina, nu chiar prin anina.

Portiunea Anina-Herculane.... drumul relativ prost, nu ar fi fost dezastruos (mergea sa zicem in general un 60-70km/h) dar erau cateva segmente de "lucrari". Adica = sant sapat de-a latul drumului, pe toata latimea drumului - santul in sine nu era foarte lat dar destul de adanc; cam tre' sa treci cu 10-20km/h peste el. Daca vii cu oarecare viteza si-l vezi in ultimul moment.... e cam nasoala senzatia smile.gif.
Plus ca, dupa ce-l "iei" pe primul, si vezi ca vine si al doilea, nu-ti mai vine sa accelerezi ca nu stii cand apare urmatorul sant si tre' sa franezi brusc ca sa nu-ti rupi masina.

Da' repet, se chiar lucra, erau unii cu utilaje care pareau ca toarna asfalt... poate ca intre timp le-au astupat smile.gif


--------------------
Renault Grand Scenic 2008 - B.00.XXX
It is final proof of god's omnipotence that he needs not exist in order to save us.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
s_j_teo
post 15 Jul 2008, 20:19
Post #15


Membru autentic


Group: Members
Posts: 626
Joined: 16 July 06




Intre Tirgu-Jiu si Petrosani se lucreaza la greu si sunt cel putin 7-8 semafoare.Eu am fost pe acolo si vineri si se statea la coada dar nu exagerat.Si nu este inchis se circula zilnic pe el.

This post has been edited by s_j_teo: 15 Jul 2008, 20:20


--------------------
Skoda Octavia 3 2014
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Adrian_Solenza
post 20 Jul 2008, 23:27
Post #16


Solenza... prima iubire!


Group: Members
Posts: 912
Joined: 4 July 04
From: Buc (Ap. Patriei)




Vreau si eu sa plec peste o luna din tara si chiar nu stiu pe unde sa o iau.. Anul trecut am iesit pe la Cenad, trecand prin Turnu Severin si Lugoj.. Drum in lucru, incredibil de prost..
Masina mea este acum mult mai joasa si nu imi permit sa o iau pe un drum prost, plin de pietre si denivelari..
Pe unde sa o iau cel mai bine? Pe Valea Oltului se mai lucreaza?
Merci..


--------------------
Citroen C3 1.4Hdi 2011 - Inca numere rosii...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vv
post 21 Jul 2008, 06:55
Post #17


dilbert.com


Group: Members
Posts: 1.080
Joined: 10 June 04
From: Bucuresti




Pai unde pleci? Daca iesi la bulgari, e mai bine pe la Giurgiu tongue.gif

Serios acum. Daca mergi la croati de ex - eu ti-as recomanda sa iesi pe la Portile de Fier. Daca mergi la unguri.... cred ca cel mai bine e pe Rm. Valcea-Sibiu-Arad-Nadlac.

Se mai lucreaza pe valea oltului (la Dedulesti, si nu sunt sigur daca nu cumva mai e un semafor) - da' e ok totusi, poti merge. Si drumul e bunicel (Drumul spre Deva-Arad e proaspat asfaltat, si f. bun)

Pe partea cealalta - drumul e bun pana la Tr. Severin, daca vrei sa ajungi la TM eu ti-as sugera Orsova-Herculane-Iablanita-(stanga la Iablanita) - Anina - Resita - Voiteg- Timisoara (sau Moravita, sau Cenad, sau unde vrei tu sa ajungi). Drumul e in lucru pe malul dunarii (dupa Orsova) + o portiune dupa ce faci stanga spre Anina (da' acolo n-ar fi exclus sa fi terminat intre timp). Am inteles ca drumul e bun si prin Moldova Noua - daca ti se pare mai ok pe acolo.

This post has been edited by vv: 21 Jul 2008, 07:01


--------------------
Renault Grand Scenic 2008 - B.00.XXX
It is final proof of god's omnipotence that he needs not exist in order to save us.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Adrian_Solenza
post 21 Jul 2008, 12:41
Post #18


Solenza... prima iubire!


Group: Members
Posts: 912
Joined: 4 July 04
From: Buc (Ap. Patriei)




Am uitat sa specific.. Ma duc la nemti...
Oricum, vreau sa ies pe la Cenad, caci dorm la granita o noapte!
Cred ca aleg ultima varianta biggrin.gif
Merci

Later edit... De intors m-am intors pe Sibiu-Fagaras-Rasnov.. Era in lucru, se turna asfalt anul trecut.. E gata pe acolo? Ca mi s-a parut mai rapid pe la nord de Carpati biggrin.gif..

This post has been edited by Adrian_Solenza: 21 Jul 2008, 13:02


--------------------
Citroen C3 1.4Hdi 2011 - Inca numere rosii...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vv
post 21 Jul 2008, 13:47
Post #19


dilbert.com


Group: Members
Posts: 1.080
Joined: 10 June 04
From: Bucuresti




Sibiu-Brasov am auzit ca e in lucru inca, da' nu am fost pe-acolo smile.gif
Rasnov-Campulung e ok, nu fantastic da' ok; de acolo, eu am luat-o prin Targoviste, nu e prea bun pe-acolo...


--------------------
Renault Grand Scenic 2008 - B.00.XXX
It is final proof of god's omnipotence that he needs not exist in order to save us.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Adrian_Solenza
post 21 Jul 2008, 18:28
Post #20


Solenza... prima iubire!


Group: Members
Posts: 912
Joined: 4 July 04
From: Buc (Ap. Patriei)




Am vb azi cu cineva si mi-a spus ca dupa baile herculane e drumul in lucru, fara gropi, dar cu covor asfaltic cu diferenta de nivel.. Tipul mi-a vazut masina si mi-a spus sa nu o iau pe acolo, ca nu ma vede bine... sad.gif
Acum, chiar ca nu mai stiu pe unde sa o iau..
Prin Lugoj nu, prin Fagaras nu, pe la Baile Herculane nu.. DA pe unde? Ramane Moldova noua... huh.gif


--------------------
Citroen C3 1.4Hdi 2011 - Inca numere rosii...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bossake
post 21 Jul 2008, 18:55
Post #21


Membru autentic


Group: Members
Posts: 521
Joined: 6 December 07
From: Bucuresti




Eu zic ca te complici aiurea. Din bucuresti cel mai bun si iti garantez eu ca cel mai rapid drum este pe valea oltului, sibiu-deva-arad.
Daca pleci seara din bucuresti eviti si mare parte din aglomeratia din timpul zilei wink.gif. De ce vrei neaparat sa iesi prin cenad? Poti iesi pe la nadlac. Sau daca vrei neaparat prin cenad sunt sigur ca si din arad poti ajunge acolo, cu un mic ocol smile.gif.



--------------------
Dacia Logan 2007 Prestige 1.6 16v - B 21 xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Adrian_Solenza
post 21 Jul 2008, 21:06
Post #22


Solenza... prima iubire!


Group: Members
Posts: 912
Joined: 4 July 04
From: Buc (Ap. Patriei)




La Cenad stiu pe cineva unde dorm in conditii civilizate, linistit, cu un mic dejun copios inclus in pret wink.gif .. Prefer sa ocolesc 100km, dar sa stiu ca ajung acolo..
Ca idee, in Germania mi-am rezervat o camera dubla intr-o pensiune bavareza cu 200 euro pe 6 nopti, cu mic dejun! Am fost si anul trecut si e super!


--------------------
Citroen C3 1.4Hdi 2011 - Inca numere rosii...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vyrrutzu
post 22 Jul 2008, 11:18
Post #23


Membru


Group: Members
Posts: 106
Joined: 21 March 07
From: Timisoara




salutare!
joi urmeaza sa fac un drum pana la bucuresti.
as alege varianta Lugoj-Deva-Sibiu-Valea Oltului-Pitesti-Bucuresti.
am mai citit pe aici si nu stiam de varianta pe la Hateg - Petrosani, dar oricum am vazut ca nu prea merita nici aia... semafoare...
totusi aveti ceva noutati despre ruta pe care am ales-o?
probleme, lucrari?
am inteles ca pe la Pitesti se lucreaza la iesire la un pasaj....


--------------------
Dacia 1310 TLX '89 - B 70 GHK
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tr_viorel
post 23 Jul 2008, 08:41
Post #24


Membru autentic


Group: Members
Posts: 558
Joined: 11 January 08
From: Craiova, Dolj




Pentru Adrian. Evita Herculane - Caransebes. Recomand Iablanita-Oravita-Moravita-Timisoara. Calitate drum, pe medie, mult mai buna si nr. minim de TIR-uri. Cenad este PTF pe unde ies si eu din tara. Noaptea raman la o pensiune in Mako cu 12E/noapte/persoana. Daca nu este o relatie personala, m-ar interesa unde ramai la Cenad si la ce cost.


--------------------
RENAULT Megane 2.1 dec. 2005-confort expression, 1,5dci, 101HP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Adrian_Solenza
post 23 Jul 2008, 14:55
Post #25


Solenza... prima iubire!


Group: Members
Posts: 912
Joined: 4 July 04
From: Buc (Ap. Patriei)




la Sanicolau stau mai exact, anul trecut am dat pe camera dubla 70 de lei, cu mic dejun inclus.. NU stiu exact unde sa te trimit, dar era un panou cu un nr de tel.. AM sunat si ...
Oricum, e ok!


--------------------
Citroen C3 1.4Hdi 2011 - Inca numere rosii...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Adrian_Solenza
post 27 Aug 2008, 16:41
Post #26


Solenza... prima iubire!


Group: Members
Posts: 912
Joined: 4 July 04
From: Buc (Ap. Patriei)




Asa arata drumul prin Moldova Noua, cam asa e si pe Lugoj...
De intors, am facut-o prin Sibiu! Macar nu erau pietrele astea!
PqrGUui.jpg


--------------------
Citroen C3 1.4Hdi 2011 - Inca numere rosii...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nasty
post 9 Sep 2008, 13:01
Post #27


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.302
Joined: 3 January 05




"Ministrul Transporturilor, Ludovic Orban, a studiat graficul ... Cele mai importante drumuri din Timiș au un nou termen de finalizare, octombrie 2009, după ce lucrările au început în urmă cu șase ani "
"Șantiere interminabile
Construcția centurii Timișoarei a început în iunie 2002, cu termen de predare în 2004. În 2006 a plecat fostul constructor. În august 2008 a câștigat licitația noul constructor. Stadiul lucrărilor pe cei 12,6 km e de aproape 48 %.

DN Timișoara-Lugoj a început în iunie 2002, cu termen în 2004. Același constructor cu cel al centurii a plecat în 2006. În august 2008 a intrat pe lucrare FCC Construcion din Spania. Stadiul lucrărilor pe cei 60 de km e de aproape 40%."



http://www.adevarul.ro/articole/centura-ti...elungiri/370025


--------------------
. bicl/trt 2006/2020
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mesterelu
post 14 Oct 2008, 17:07
Post #28


Membru incepator


Group: Members
Posts: 11
Joined: 29 September 08




DEZASTRU pe ruta HERCULANE - CARANSEBES. Am venit de acolo si vreau sa va scriu ca e ca dracu`. Sunt 5 semafoare la distanta bunicica unul de altul si se intra pe rosu, se injura...
E ca-n Romanica!!!
Pacat de masini! Nu va mai luati masini scumpe. O sa platiti la piese de directie si suspensie in urmatorii 5 ani la cum se lucreaza, sau mai multi ani...
Cand vad AUDI 6 tunat, sau Mercedez, sau din astea cu garda la sol de 5 cm ma apuca si rasul dar mai mult mila. Nici jeepanele nu sunt cine stie ce. Sunt destul de slabe si Tiguan si Q7. Nu merita nici 10000 euro prostiile alea de masini. Pana fac astia drumurile o sa dea astia cu masini scumpe la bani pe piese la greu. Au si de unde, clar.
SA CALATORITI BINE! mad.gif


--------------------
DACIA LOGAN 2022 - HD
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tr_viorel
post 2 Feb 2009, 11:29
Post #29


Membru autentic


Group: Members
Posts: 558
Joined: 11 January 08
From: Craiova, Dolj




Saptamana asta am un drum spre Timisoara. Stie cineva care este acum starea drumului: Herculane- Caransebes-Lugoj-Timisoara? Multumesc anticipat pentru informatie.


--------------------
RENAULT Megane 2.1 dec. 2005-confort expression, 1,5dci, 101HP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
catalin_tm81mis
post 2 Feb 2009, 12:13
Post #30


sofer de paie


Group: Members
Posts: 261
Joined: 16 January 07
From: Timisoara




lugoj-timisoara e criminal si direct si prin buzias. niste cratere de zici ca a fost nu stiu ce iarna groaznica. au lucrat la el tot 2008 dar imbinarile intre benzi si podetele sunt lasate nefinisate unele chiar cu pietris fara asfalt, iar la iesire din izvin spre timisoara decolezi de pe podetul ala de nu e adevarat. dupa iesirea din caransebes de pe pasaj e o bucata care nu e facuta si in rest asfalt nou pana dupa slatina timis.


--------------------
renault megane 2.2 2007 - confort expression
megane sedan confort expression 2007+clima automata+rouge du feu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
3 Pages  1 2 3 >
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 18:50
Dacia